Remedy bugova cucaracha

April 2019

Video: GTA 3 - How "9/11" changed the game [In-depth Analysis] - Feat.SpooferJahk (April 2019).

Anonim

Cucaracha jest niedrogim i skutecznym środkiem owadobójczym przeciwko owadom. Jest dostępny w postaci proszku, który przed użyciem należy rozcieńczyć wodą. Kukarachu najlepiej przechowywać w ciemnym miejscu w trudnej temperaturze w temperaturze pokojowej. Lek jest bardzo toksyczny, więc podczas pracy z nim należy przestrzegać wszystkich zasad, które określają instrukcję.

Skład

W skład środka wchodzą dwa aktywne składniki. To jest cypermetryna i malation.

Cypermetryna jest trującą substancją, która powoduje paraliż ośrodkowego układu nerwowego u owadów. Malation jest również skuteczną trucizną, która blokuje impulsy nerwowe i przerywa łańcuch nerwowy w pluskiewkach. Dzięki zastosowaniu tych dwóch substancji uzyskuje się efekt synergiczny, a eliminacja pluskiew jest bardziej skuteczna.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z owadami, naszym czytelnikom doradza odstraszacz Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z pluskwami, karaluchami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Instrukcja do użytku

Cucaracha w postaci rozcieńczonej dla wygody można umieścić w specjalnym sprayem. Korzystanie ze zraszacza jest znacznie wygodniejsze w przeprowadzeniu zabiegu.Rękę z balonem należy trzymać w odległości 20 centymetrów. Potencjalne siedliska dla pluskiew są potrzebne. Najczęściej owady te osadzają się w meblach tapicerowanych, w szczelinach, pod tapetą i na listwach w kratce wentylacyjnej. Kiedy pierwsze leczenie trwa około dwóch tygodni, konieczne jest ponowne przynęcie, nawet jeśli owady nie były widziane przez cały okres.

Jak rozcieńczyć

Przed użyciem proszek należy rozcieńczyć wodą. Aby to zrobić, przygotuj specjalny pojemnik i łyżkę do wymieszania produktu. Po zakończeniu procedury wszystkie potrawy powinny zostać zniszczone. Woda powinna mieć temperaturę pokojową. Rozcieńczyć lek w następującej proporcji: na litr użytej wody 2. 5 gramów Cucarachi. Po połączeniu dwóch komponentów należy je ostrożnie wymieszać.

Fakt! Cucaracha stosuje się w ilości 50 ml. za metr kwadratowy. Jednak podczas obróbki drewna i sklejki wzrasta konsumpcja produktu, co należy wziąć pod uwagę przy obliczaniu i przygotowywaniu roztworu.

Środki ostrożności

Preparat Cucaracha - jest wysoce toksyczny, dlatego należy zachować ostrożność podczas pracy z nim.

Przez cały czas trwania procedury wszystkie okna powinny być otwarte, aw pomieszczeniu nie powinny znajdować się żadne osoby obce. Konieczne jest wyjęcie z mieszkania wszystkich rzeczy osobistych, jedzenia i ubrań, aby nie zostały zatrute. Bardzo ważne jest, aby chronić twarz, dłonie i skórę przed przyjmowaniem leku, trzeba używać specjalnych ubrań i, jeśli to możliwe, respiratora. Jeśli go nie masz, możesz zastąpić go maską.

Ważne! Jeśli po kontakcie ze środkiem zaradczym w którymkolwiek z gospodarstw domowych występują oznaki lęku, takie jak zawroty głowy, nudności lub migrena, należy skonsultować się z lekarzem.

Zalety i wady

Pobieranie …

Plusy:

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! Aby pozbyć się klaśnięć, nasi czytelnicy doradzają odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

  • Niska cena;
  • Niezłe występy w walce z pluskwami.

Wady środka zaradczego:

  • Wysoki poziom toksyczności;
  • Konieczne jest rozcieńczenie w dokładnej dawce;
  • Wymagana jest ponowna obróbka pomieszczenia.