Sastav i rad ekokillera

April 2019

Video: Zoran Djindjic pismeni sastav iz 1971. (April 2019).

Anonim

Ecokiller to środek owadobójczy nowej generacji na rynku rosyjskim. Jego wyjątkowość polega na tym, że zasada działania tego proszku na owady różni się od standardowych preparatów.

Dzięki temu Eko-zabijanie może skutecznie eliminować zarówno zwykłe owady (dwugłowe, mrówki, mszyce, itp.), Jak i karaluchy i pluskwy, które są przyzwyczajone do "chemii".

Skład i zasada EkoKillera

Kompozycja EkoKillera zawiera pewną ziemię okrzemkową (kilzegur, mąkę górską) - beżowy proszek o wielkości cząstek 10-35 mikronów. Zdobądź go w skałach.

Jeśli cząsteczki proszku uderzą w ciało owada, nastąpi uszkodzenie jego zewnętrznych pokryw. W sensie dosłownym Ecokiller odcina ochronną warstwę owada i zaczyna wchłaniać całą wilgoć z jego ciała. W ciągu kilku godzin szkodnik umiera z odwodnienia (odwodnienia). Do skutecznej pracy z lekiem wystarczy, że owad jest zabrudzony proszkiem.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z owadami, naszym czytelnikom doradza odstraszacz Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z pluskwami, karaluchami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Więcej tutaj …

W tym przypadku żaden owad nie jest w stanie rozwinąć odporności na EkoKiller, ponieważ uderzenie następuje mechanicznie, a nie przy pomocy trucizny (do której możesz się przyzwyczaić).Cząstki minerału mogą uszkodzić ochronną warstwę wosku dowolnego owada. Przetrwanie pasożyta może nastąpić tylko wtedy, gdy będzie w 100% wilgotności, będzie w stanie oczyścić się z proszku i pozostawić źródło wody, aż warstwa ochronna zostanie w pełni zregenerowana. Dlatego w praktyce prawdopodobieństwo przetrwania dąży do zera.

Eko-zabójca może skutecznie zwalczać larwy (nimfy), ale nie zabija jajek pluskiew. Konieczne jest, aby wiedzieć, że po przetworzeniu mieszkania dorosli pluskwa zginie, ale nowe jajeczka pojawią się z żyjących jaj. Dlatego całkowite zwalczenie pasożyta może zająć nieco ponad tydzień.

Dzięki tak skutecznej pracy środek owadobójczy Ecokillera różni się korzystnie od innych leków dostępnych na rynku. Jego wyjątkowość polega na tym, że Ecokiller nie zawiera trucizn i nie wywołuje alergii. Podczas przetwarzania pomieszczeń dzieci, zwierzęta i osoby podatne na reakcje alergiczne mogą pozostawać w pomieszczeniach zamkniętych. W powietrzu nie ma również zapachu i toksycznych emisji. Podczas obróbki ogrodu i ogrodu Ecokiller nie wpłynie na jakość roślin i roślin.

Dwutlenek krzemu, z którego składa się proszek, jest substancją obojętną (obojętną). Co oznacza - całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla skóry i błon śluzowych ludzi i zwierząt domowych. Jego bezpieczeństwo oprócz badań dowodzi, że przetworzona ziemia okrzemkowa jest wykorzystywana w medycynie i kosmetologii jako suplement chłonny lub mineralny w diecie.

Nie zapominaj jednak o zwykłych środkach bezpieczeństwa: podczas przetwarzania pomieszczenia należy używać respiratora i okularów ochronnych. Oczy należy spłukać po spożyciu proszku.

Jedyną wadą EkoKiller jest to, że po eksterminacji owadów, oczyszczone pomieszczenia wymagają ogólnego czyszczenia. Kolor beżowy w proszku powinien być usunięty ze wszystkich powierzchni i podłóg zwykłymi detergentami.

W ogrodzie lub w ogrodzie warzywnym, pamiętaj, że Ecokiller (jak każdy insektycyd) zabija wszystkie owady, w tym pożyteczne. Dlatego posypać rośliny i gleby powinny być delikatne.

Stosowany Ekokiller

definiuje miejsce akumulacja owady (na przykład, materace, wzdłuż listwy przypodłogowe, szczelin, kuchni i in.).

Wlać proszek Eokiller w tych miejscach. Aby owady nie spadły na łóżko, połóż nogi w pojemniku z proszkiem. Więc pasożyty z pewnością zginą, a twój sen nie zostanie zakłócony.

Lepiej jest obrabiać ogród przy bezwietrznej pogodzie bez opadów. Jednak nawet po deszczu proszek Eko-zabijający nie traci swoich właściwości.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! Aby pozbyć się klaśnięć, nasi czytelnicy doradzają odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Ecokiller to wyjątkowy nowoczesny środek owadobójczy. Po pierwsze, jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Po drugie, skutecznie radzi sobie z wszelkiego rodzaju szkodliwymi owadami. Ponad dekadę analogów tego leku stosuje się w USA. Teraz jest okazja, aby kupić rosyjski produkt w przystępnej cenie.