Šta ljudi kažu o bubama u kući?

April 2019

Video: MILAN STANKOVIC - EGO FEAT. JALA BRAT & BUBA CORELLI (OFFICIAL VIDEO) (April 2019).

Anonim

Pojawienie się owadów w domu osoby zawsze kojarzyło się z problemami i brudem. Iz pluskwy większość ludzi będzie dotyczyć przede wszystkim różne choroby i nieszczęścia - pluskwy mogą osiadać i czyste i brudne domy, ale one zawsze niosą ze sobą niespokojny sen i wiele dyskomfortu.

panowały w średniowiecznej Europie i Rosji, niehigieniczne warunki i brak skutecznych metod zwalczania szkodników same wywołały wzrost populacji pluskiew i przesiedlenia ich domów zarówno dla biednych i bogatych obywateli. W tym samym czasie za pluskwami ​​zawsze była plotka o posłańcach nieszczęścia.

Znaki przypisują błędy do możliwości wywoływania burz i powodzi, niszczenia rodzin, przewidywania silnych chorób, a nawet śmierci. Najprawdopodobniej takie negatywne emocje są związane z percepcją ogólnie pluskw - jako wyjątkowo nieprzyjemnych pasożytów.

Na przykład w Niemczech, 15-16 wieku sądzono, że wraz z pojawieniem się robaków z domu szczęśliwego życia rodzinnego, ustępując do sprzeczek i kłótni. Aby nieuchwytne szczęście, starali się jak najszybciej pozbyć się pasożytów. W tym celu recytowali specjalne konspiracje, miejsca spalenizny nagromadzenia pluskw z wrzącą wodą i parą.

We Włoszech i we Francji wierzono, że życie w domowych robakach napędza dobre sny i przynosi koszmary, zwłaszcza dzieciom.

W Rosji robaki traktowano jako ciągłe szykowanie się, które towarzyszy innym niepowodzeniom i przeszkadza w bogactwie i szczęśliwym życiu.W związku z powszechnym występowaniem tych owadów pojawiły się specjalne znaki i rytuały w celu ich wypędzenia.

Jakie są błędy w domu?

Niestety, pluskwy żyją nie tylko brudnymi i nie zadbanymi, ale także w całkowicie nowoczesnych, czystych pokojach. Ludzie są niemile zaskoczeni obecnością tych pasożytów i często szukają znaków ludowych, które mogłyby wyjaśnić wygląd owadów.

Przegląd „Żyjemy w nowym wieżowcu i brak owadów w nigdy nie widział” Perfect „dzień budzą ugryziony, stał wyszukiwania panikę cały czas pod łóżkiem nie znaleźliśmy gniazdo pluskiew ziół im się podoba.. mógł, ale krwiopijcy nie pozostawiać I mamy odkąd wydawało się złe rzeczy poszło w domu - cały czas przeklinając, niedawno mój mąż samochód złamał … „

Sofia, St. Petersburg

Znaki:.

Jeśli dom zaczęły się błędy, to znaczy, że ktoś opuści ten dom. Kiedy ta osoba nie zostanie, pasożyty również zostaną przeniesione.

zajmie można interpretować na różne sposoby: śmierć członka rodziny, rozwód, a może po prostu przenoszenie dzieci dojrzał w jego własnym domu.

Pluskwy dostają się do domu do łez, kłótni, przekleństw.

Takie wyjaśnienie jest zrozumiałe z punktu widzenia psychologów. Pasożyty wysysające krew, których trudno się pozbyć - to wielki stres dla osoby.

Często staje się rozdrażniony, nie śpi dobrze, to powoduje problemy ze zdrowiem. Oczywiście zmiana stanu zdrowia może wpływać na wewnętrzne relacje rodzinne.

W domu, w którym żyją robale, mieszkańcy często mają koszmary.

Oznaki ludu nie na próżno akcentują uwagę snów. Pluskwy zazwyczaj jedzą w nocy, kiedy ludzie śpią. Często ukąszony budzą się, zaczynają czesać skórę.To łamie rytm snu i wprowadza negatywną konotację.

Na przykład ból ugryzienia w snach może przekształcić się w ukąszenie potwora, cios nożem. Jeśli pluskwy czołgają się nad ciałem, w śnie też mogą pojawić się obrazy nieprzyjemnych owadów. Stąd koszmary, na które najbardziej narażone są dzieci.

Błędy są w mieszkaniu - zły znak. Być może ktoś z twojego otoczenia jest wampirem energetycznym.

Ten znak jest dość nowoczesny i wiąże się z fascynacją ludzi magią i ezoteryzmem. Zgodnie z naukami Feng Shui, wszystkie nieprawidłowości i nieprzyjemne zjawiska w domu (awarie sprzętu, wycieki dachów, pojawianie się owadów) zabierają energię od ludzi, którzy w niej żyją, powodując ich osłabienie i spowolnienie.

Objawy szybkiego pojawiania się pluskiew

Objawy pluskw nie tylko wyjaśniają, do czego docierają owady, ale także potrafią przewidzieć ich wygląd.

Jeśli spalisz w piekarniku starą miotłę, możesz nazwać nieprzyjemne zdarzenia: katastrofę naturalną, inwazję wszy, karaluchów czy pluskiew.

Taki znak może być potrzebny tylko w domku lub w sektorze prywatnym, ponieważ nie ma pieców w mieszkaniach.

Co ciekawe: Błędy najczęściej pojawiają się w miejscach masowego zagęszczania - szpitale, więzienia, dworce kolejowe, hotele. Jednak ostatnio naukowcy przeprowadzili badanie zachowania tych owadów w jednym amerykańskim więzieniu.

Okazało się, że są ludzie, którzy po prostu ignorują pluskwy i nie gryzą. Nie jest związany z grupą krwi ani czynnikiem Rh. Jak się okazało, jednym z czynników wyboru ofiary na błędy jest stan psychiczny osoby. Tak więc ludzie skłonni do nerwic i histerii, przygnębieni, skarżyli się częściej na ukąszenia niż na zrównoważone, spokojne osoby.

Eksperci uważają, że osoba z zaburzonym stanem psychicznym zmienia intensywność przepływu krwi, który jest główną przynętą dla pluskiew.

Wróćmy do znaków:

Pluskwy pojawiają się w domu wszeteczeństwa.

Naprawdę możesz zabrać Klopowa do domu z innego miejsca spędzenia nocy lub z kimś. Dlatego znak wskazuje jeden z wariantów ich wyglądu.

W niespokojnej sytuacji w kraju pojawiają się w domach robaki i karaluchy.

Oczywiście trudno jest podać naukowe uzasadnienie tej decyzji. W przypadku pluskiew nie jest to potwierdzone, ale karaluchy rzeczywiście dosłownie znikają z wszystkich mieszkań, a po chwili pojawiają się w tej samej masie.

Jeśli często kłócisz się z bliskimi krewnymi, w domu są pluskwy.

Dla wszystkich kultur światowych charakterystyczna jest percepcja rodzinnego paleniska jako czegoś świętego. Dlatego kłótnie z bliskimi krewnymi są uważane za zły omen.

Znaki wydaleniu robaki z domu

Bez względu na przyczynę błędów w domu, głównym zadaniem - aby się ich pozbyć. Możesz znaleźć znaki ludzi, które wskazują na szybkie wyrzucenie owadów.

Oczywiście nie powinieneś polegać wyłącznie na wiarygodności takich danych, ponieważ możesz wykopywać pluskwy tylko za pomocą specjalnych narzędzi. Mają charakter czysto informacyjny i można je traktować jedynie jako dodatek.

Jeśli kilka nocy z rzędu ma dobre kolorowe sny, owady nie będą już wkrótce w domu.

Kiedy liczba owadów zmniejszy się, wtedy będzie znacznie mniej ugryzień nocnych. W konsekwencji, jeśli jakość snu uległa poprawie, jest to pierwsza oznaka wycofania pasożyta.

Aby wypędzić pluskwy, w czasie Wielkanocy, musisz usunąć brud z progu, mówiąc: "Wszystkie robaki i karaluchy - z domu."

Rytuał równoważenia negatywności, agresji i gniewu był znany od dawna i służy do niszczenia wszystkiego, co złe w domu. Ponieważ pluskwy wydają się być właśnie taką ciemną, złą siłą, która przeszkadza osobie, ten rytuał jest używany przeciwko nim.

Jeśli wesele jest zaplanowane w domu lub narodzinach dziecka, robaki nie będą mieszkać w takim domu.

Pluskwy - uosobienie nieczystości, niestabilności moralnej, kłótni. Kiedy w domu oczekuje się radosnego wydarzenia, wszyscy ludzie są szczęśliwi, a ogólna sytuacja psychologiczna ulega poprawie. Według znaków, pluskwa wkrótce opuści ten dom.

Chociaż znaki ludzi dostarczają sporo informacji o pluskwach, a istnieje wiele spisków mających na celu pozbycie się pasożytów, w ich zwalczaniu trzeba podjąć kompleksowe i najskuteczniejsze działania.

Na przykład, nie polegając wyłącznie na konspiracjach i znakach zodiaku, używaj silnych i wystarczająco bezpiecznych środków owadobójczych, które mogą pomóc w usunięciu błędów i zapobieganiu ich występowaniu.

Więcej informacji o błędach w łóżku: jak je karmi