Šta kaže knjiga o snu o krevetima?

April 2019

Video: Heat full movie (english, español, français, hrvatski) Subtitles! (April 2019).

Anonim

Sny, w których pojawiają się owady, rzadko są przyjemne i spokojne. Szczególnie, gdy we śnie są takie pasożyty jak robaki, komary lub roztocza. Dlaczego sen błędów próbowali wyjaśnić wiele tłumaczy snów, a to, co jest najbardziej zaskakujące - wiele z nich związanych z takimi marzeniami jest niemal diametralnie. Jednocześnie większość zgadza się, że pewne wydarzenia związane z pluskwami ​​we śnie mogą jednoznacznie zapowiadać pewne zdarzenia w rzeczywistości. Dlatego dla poprawnej interpretacji takich snów powinien rozważyć poglądy różnych sennych książek, które ze sobą i starają się stron niniejszego opracowania.

Pluskwy we śnie: co to znaczy?

Większość sonnistów jest zgodna w ich opinii: to zły znak, aby zobaczyć pluskwy we śnie. Ale nawet ta większość nie zgadza się co do tego, jak wyglądają pluskwy. Dobre prognozy dotyczące tych pasożytów owadzich są rzadsze, ale występują u niektórych bardzo autorytatywnych interpretatorów snów. Dlatego warto przejrzeć główne źródła i poznać ich stosunek do pluskiew.

Małe Marzenie Księga Welesa twierdzi, że pluskwy marzyć do znudzenia, trochę kłopotów … i irytujących przyjaciół, z którymi nie chcesz się spotkać i porozmawiać, ale trzeba to zrobić przez przypadek. Z drugiej strony to samo źródło przewiduje, że pluskwy marzą o pieniądzach. Jednak takie pieniądze najprawdopodobniej będą wynikiem wielkich problemów i poważnych kłopotów.Takie przewidywania są istotne tylko dla prostej obserwacji pluskiew we śnie. Jeśli te owady muszą być poszukiwane we śnie, jest to oczywisty znak poważnych defraudacji i kłopotów. Według Maly'ego Velesova Sonnika, zjedzenie błędu oznacza bycie w bliskiej przyszłości kłótnią lub skandalem.

Podobną interpretację snów z pluskwami ​​podaje książka snów Simona Kananita. Zgodnie z nim sen zapowiada spotkanie z nieprzyjemną, uciążliwą osobą. Uważa się, że znudzony, taki człowiek, jak gdyby pił od nas energię, jak pluskwa pije w tym czasie krew. Z tego źródła wynika, że ​​interpretator tych, którzy urodzili się w styczniu, lutym, marcu i kwietniu, wskazuje, że pluskwy we śnie oznaczają obecność wampira energii spania w życiu.

Kobieca książka marzeń stwierdza, że ​​pluskwy pojawiają się we śnie jako zwiastuny przewlekłej i ciężkiej choroby. Czasami choroba ta jest traktowana jako ból psychiczny spowodowany jakimś nieszczęściem - chorobą bliskich lub przyjaciół.

Według Love Dream, błędy są zwiastunami kłopotów z ukochaną osobą. Najprawdopodobniej będzie człowiekiem o dwóch twarzach i będzie dużo kłamać. Niektórzy komentatorzy uważają, że owad krwiopijcy mogą marzyć o zdradzie lub narażeniu.

Ale nie wszystko jest takie złe! Wiele literackich źródeł interpretuje pojawienie się pluskwy we śnie jako znak wczesnego wzbogacenia. Tak więc, Sny urodzinowych ludzi z września, października, listopada, grudnia, marzenia XXI wieku, Sonnik Tsvetkovoy, Księga snów Wędrowca - wszyscy oni twierdzą, że pluskwy marzą o pieniądzach. Im więcej owadów jednocześnie śpiących widziało we śnie, tym więcej będzie miał pieniędzy.

Ale wszyscy tłumacze o tak pozytywnym nastawieniu są zjednoczeni w innym szczególe: pieniądze nie przyjdą same z siebie, ale przyniosą znaczną liczbę kłopotów i zmartwień.W większości przypadków wynika to z pojawienia się drobnych spraw i problemów, których rozwiązanie przyniesie dobre dochody.

Nawiasem mówiąc, książka marzeń osób urodzonych w styczniu, lutym, marcu, kwietniu dodatkowo wskazuje, że pluskwy marzą o wielu zmartwieniach, które jednak uratują śpiącego od wypadku. Nie daje powiązań z pieniędzmi, ale jako całość wskazuje na dużą liczbę nowych przypadków.

Najbardziej autorytatywna książka marzeń Millera wskazuje, że sam pluskwa jest zapowiedzią długiej przewlekłej choroby, prawdopodobnie ze skutkiem śmiertelnym, ale niekoniecznie dla śpiącego. W swoim życiu wydarzy się wydarzenie związane ze śmiercią. Jest nawet bardziej wąska interpretacja: jeśli we śnie są martwe owady, oznacza to, że wielkie nieszczęście będzie wiązało się z biegiem choroby, ale niekoniecznie śmiercią. Sonnyk twierdzi, że im więcej błędów występuje jednocześnie we śnie, tym większe prawdopodobieństwo śmierci kogoś od przyjaciół lub krewnych.

Senna interpretacja Davida Lofy wskazuje, że pojawienie się pluskwy we śnie jest zwykle związane z pojawieniem się zazdrosnych osób w człowieku. Pluskwy śniły o kobiecie, według Lof, przewidują to samo, co Sen marzenie: oszustwo i obłuda bliskiej osoby. A duża liczba tych owadów w łóżku najczęściej przepowiada o zdradzie przyjaciół, być może - nawet najbliższych.

I na koniec, o czym marzą pluskwy, książka marzeń o Żółtym Cesarzu ostrzega: podkreśla, skandali, problemów w biznesie, obfitości drobnych problemów i problemów zdrowotnych. Ale to literackie źródło jest nadal dobre w swojej specyfice: zgodnie z nim, aby zobaczyć pluskwy we śnie, oznacza problemy z sercem, nerkami, stwardnieniem, bezsennością lub poważnymi zaburzeniami nerwowymi.Jednocześnie zalecenia są udzielane w możliwie najkrótszym czasie, aby poddać się badaniu lekarskiemu i uzyskać kwalifikowaną opiekę medyczną. Ponadto Sonn of the Yellow Emperor zaleca pracę nad sobą, uspokojenie, znalezienie spokoju i próbę zrozumienia swoich prawdziwych pragnień i celów w życiu. To da zarówno dobre zdrowie, jak i radość, otrzymywane każdego dnia.

W rezultacie, który z nich ma używać książki ze snami, pluskwy w prawie wszystkich chorobach i problemach zdrowotnych. A jeśli zagłębisz się głębiej, to zachowanie śpiącego we śnie lub zdarzenia związane z błędami może powiedzieć jeszcze więcej o samej chorobie i sposobach jej leczenia.

Co to znaczy, jeśli naciskasz pluskwy we śnie?

Wyciskanie błędów we śnie jest bardzo złe.

  • Impreza urodzinowa marzyciela w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu wskazuje, że tylko zgnieciony błąd - przypadkowo lub celowo - marzy o różnych problemach i problemach. Jeśli osoba we śnie celowo naciśnie te owady, z których wypływa woda, to jest to wypadek lub poważna choroba. Ale duże ilości błędów oznaczają poważne choroby, a nawet śmierć.
  • Prawie te same przewidywania są podane w książkach sennych Millera i Loftha.
  • Nowoczesna książka marzeń rodzinnych stwierdza, że ​​zmiażdżenie pluskwy we śnie poprzedza chorobę, ale tylko wygaśnięcie owada z krwi jest przepowiednią poważnej, długiej i prawdopodobnie śmiertelnej choroby.

Wszystkie te ostrzeżenia w pewnym stopniu pokrywają się z tym, co książki o marzeniach mówią o właśnie uruchomionych błędach. Uważa się, że jeśli owad biegnie wzdłuż białej ściany, jest to wróżba choroby, nie ciężka i nie śmiertelna, lęki i doświadczenia, które są próżne i bezcelowe.

Co nauka mówi o pluskwach we śnie

Jak wiadomo, ścisła nauka nie wierzy w przewidywania, potrzebuje faktów potwierdzonych eksperymentem. A ponieważ nie ma żadnych statystycznie istotnych, a więc udokumentowanych faktów, pluskwy w marzeniu danej osoby są niczym innym jak doświadczeniem pewnych wrażeń i gier wyobraźni.

Psychologowie twierdzą, że ludzie, którzy mieli do czynienia z silnymi uczuciami, w jakiś sposób związani z owadami, najczęściej mówią o snach z pluskwami. Na przykład może to być walka z karaluchami w kraju, w którym szczególnie wrażliwe kobiety mogą doświadczać prawdziwego stresu.

Bardzo często nowi osadnicy przeprowadzający się do nowego mieszkania napotykają problem pluskiew. Bezsenne noce, swędzenie, straszne widowisko osadzie pasożytów pod materacem odczuwane na tle obaw o ruchu i dużej ilości kłopotów doprowadzić do tego, że podczas snu najbardziej wyraziste wrażenia są utracone w mózgu w zniekształconej formie.

Człowiek może zobaczyć pluskwy w większych rozmiarach, większych ilościach, stale budząc się. To wcale nie jest omen, a nie znak z góry. Więc mózg próbuje uwolnić się od doświadczonych silnych emocji.

Coraz częściej pluskwy mogą pojawiać się we śnie wśród podróżnych, zmęczonych podczas podróży i osiedlających się w zapuszczonych przez owady hotelach. Wiele emocji, zmęczenie i poczucie bolesnych ukąszeń owadów w łóżku prowadzi do niespokojnego spychania i trwały sposób owady we śnie.

Co więcej, same błędy u większości ludzi są związane z ciemnością, ciemnością, brakiem pragnienia życia i żalu. Dlatego marzenia z pluskwami ​​wielu psychoterapeutów traktowane są jako oznaka depresji.Zazwyczaj takie sny przeszkadzają osobie dość spokojnej, smutnej, skłonnej do picia i samobójstwa.

Generalnie, w wielu religiach i naukach ezoterycznych błędy są rodzajem negatywnej energii. Jej obecność w pobliżu osoby świadczy o spadku siły, braku pożądania i woli życia. Ludzie, którzy bez obiektywnych przyczyn regularnie noszą te owady, mają wiele negatywnych emocji, których przyczyną są w większości sami. Są również nazywane osobami z aktywną psychologią negatywną. A pluskwy w snach są pewnym znakiem, że muszą zmienić swój sposób myślenia, podejście do rzeczy i wydarzeń, nauczyć się cieszyć życiem i cieszyć się nim.

Interpretacja snów