Možemo saznati što se dogodilo s žohari i zašto su nestali

April 2019

Video: Seranovi 50 epizoda (Pod sumnjom) (April 2019).

Anonim

Wielu martwi się o to, gdzie są karaluchy. Oświetlając kuchnię w kuchni, ludzie już nie widzą pospiesznie uciekających owadów. Nikt nie gmernie w koszu na śmieci. Właściciele niedbali, już z przyzwyczajenia, zostawiają na stole miskę z ciasteczkami. A niektórzy nawet prawie zapomnieli, jak wyglądają te owady.

W końcu szkodniki, które wciągnęły do ​​domu ludzkie gromady patogenów, już nie zawracają sobie głowy. Ale coś przeszkadza ludziom cieszyć się i cieszyć wolnością, dręcząc dziwne wątpliwości. Czy człowiek może czuć się całkowicie bezpieczny w budynkach, skąd odchodzą nawet owady? To pytanie było ostatnio częściej zadawane.

Naprawdę, może nie wszystko to jest dobre? Przecież karaluchy, które są mistrzami przetrwania, nawet w niesprzyjających warunkach bytu, nie mogły iść nigdzie bez dobrego powodu.

Naukowcy są zaskoczeni, psychicy łamią głowy, a środki dezynfekcyjne nudzą się. Istnieje wiele wyjaśnień tego zjawiska, a niektóre z nich są dość nieoczekiwane …

Rozważmy proponowane wyjaśnienia bardziej szczegółowo.

Karaluchy nie tolerują promieniowania elektromagnetycznego?

Jednym z najbardziej wiarygodnych wyjaśnień, dlaczego karaluch zniknął, jest stały wpływ elektromagnetyczny o wysokiej częstotliwości na nie w ludzkich mieszkaniach. Domy i instytucje mieszkalne są wypchane różnymi sprzętami. Podczas pracy tworzy pole elektromagnetyczne, które stwarza niesprzyjające warunki dla życia karaluchów.

Oto urządzenia, które badacze są gotowi nazwać winowajcami śmierci karaluchów:

  • Telefony komórkowe.
  • Kuchenki mikrofalowe.
  • Komputery.

W ostatnich dziesięcioleciach takie urządzenia mocno wkroczyły w nasze życie. Nadal dyskutuje się o ich bezpieczeństwie dla ludzi i zwierząt, coraz więcej argumentów na temat szkodliwego wpływu częstotliwości radiowych każdego roku.

Naukowcy założyli, że Prusaki, z ich charakterystyczną wrażliwością, jako pierwsi reagowali na promieniowanie elektromagnetyczne, więc opuścili miasta, opuścili wieżowce, w których przedtem byli tak wygodni.

Zauważono, że karaluchy z jakiegoś powodu nie istnieją w tych regionach, w których działają poprzednie standardy GPRS i GSM. Obejmują one Rosję i większość krajów Bliskiego Wschodu.

Czy GMO są winne śmierci karaluchów?

Ludzie martwią się o to, co stało się z karaluchami, ponieważ żywiły się naszymi zapasami? Częściej w diecie człowieka zaczęły pojawiać się genetycznie modyfikowane pokarmy. Czy to ma na celu ocalenie ludzkości przed głodem, czy ostatecznie ją zrujnuje?

Wielkoskalowy eksperyment w autorytatywnych laboratoriach został poświęcony studiom nad bezpieczeństwem GMO (organizmów genetycznie zmodyfikowanych, głównie w celach rolniczych). A pierwsze wyniki nie są pocieszające.

Większość ekspertów alarmuje dźwiękiem. Czy karaluchy zniknęły? To drobiazg w porównaniu z konsekwencjami ingerencji w kod genetyczny. Są trudne do przewidzenia. Wszystkie ogniwa łańcucha pokarmowego cierpią: owad, który posmakował produktu inżynierii genetycznej, kaczka, która mieszała nieszczęśliwego owada, ssaka, którego ofiarą jest ptak.

Niestety, dopóki szkoda tego lub tego produktu nie zostanie udowodniona, nie ucierpi jedno pokolenie ludzi.Naukowcy są przekonani, że karaluchy zniknęły w wyniku systematycznego zatrucia pokarmowego z ludzkiego stołu. Nie chciałbym być kolejną ofiarą.

, aby utworzyć całkowicie owadobójczy zabite karaluchy

Ludzie są zmęczeni walką ze złośliwym człowiek pekiński, chcę wierzyć, że karaluchy zniknęły na zawsze. Prawdopodobnie dezstantsy robotnicy zaczęli działać idealnie i, uzbrojony w potężny środek owadobójczy, został zapisany mieszkanie od owadów, tak jak lekarze pokonana przez szczepienia ospy.

Dlatego w Moskwie nie ma karaluchów. Chemikalia dla długiego czasu i często na próżno rozproszone i rozpylany ludzi z ich własnej obudowie, ale przyszedł czas, kiedy nowe technologie pozwoliły stworzyć doskonałe produkty, wiele razy bardziej skuteczne niż stare pestycydów.

To martwi sceptyków. Owady prędzej czy później dostosować do wszelkich trucizn, a wiara w to, że niektóre wyjątkowe środki owadobójcze, które mogą je całkowicie zniszczyć, już istnieje, jest bardzo wątpliwe. Wygląda na to, że karaluchy w dowolnym miejscu tylko dały nam przerwę.

Nauka nie stoi w miejscu. Mimo osiągniętych sukcesów naukowcy przygotowują się do kolejnego etapu walki z owadami. Nowe bronie, według ich obliczeń, doprowadzić do tego, że karaluchy, które żyją w mieszkaniach ludzi, w końcu w końcu umrzeć.

Sposoby których wysokie oczekiwania, wirus jest - czynnikiem sprawczym śmiertelnej infekcji, na szczęście, wyłącznie wśród karaluchów. Wpływa na komórki ich przewodu pokarmowego. Zanim insekt zginie, będzie miał czas, aby przekazać infekcję kilku jego krewnym. Wtedy ludzie w końcu przestaną się zastanawiać, gdzie są karaluchy.

karaluchy nie był zbyt twardy plastik i linoleum

Fakt, że karaluchy zaginęły, obwiniać siebie. Nikt nie będzie twierdził, że wygląd nowoczesnych mieszkań znacznie różni się od warunków, w jakich ludzie żyli 20-30 lat temu. Zamiast tapet papierowych przyszedł panele podłogowe z tworzyw sztucznych i drewna właściciele zaczęli ukrywać pod osłoną PCV, meble też nauczyli się tworzyć sztucznych materiałów, które naśladują drewno lub kamień.

Nie każdy przeciętny obywatel będzie mógł sobie pozwolić na kosztowne naprawy przy użyciu naturalnych surowców. To doprowadziło mnie do teoretycy sugerują, że jest to nadmiar syntetycznej kryty, często mają ostry zapach, powód że karaluchy lewo w nieznanym kierunku.

Karaluchy są w stanie konkurować

Fakt, że karaluch stopniowo wyparła z ludzkich konstrukcji Czarny karalucha, znane entomologów długi czas i są one łatwo zinterpretować ten fakt. Płodność, szybkie dojrzewanie, opieka nad potomstwem pozwoliły czerwonemu karaluchowi przeważyć nad czarnym człowiekiem.

Ale pytanie brzmi: dlaczego Prusaki zniknęły z mieszkania, pozostają otwarte. Czy te kochające pokój istoty nie mogą się zjednoczyć? Kanibalizm jest zjawiskiem, karaluchy nie są obce. Jednak nie jest tak powszechne, że przestaje istnieć cała kategoria nosologiczna owadów. Tak, i z reguły są one spożywane przez błędne osobniki lub składające jaja, lekkomyślnie pozostawione w widocznym miejscu.

Ale wśród karaluchów jest jeszcze jeden karaluch, twierdzący, że to samo siedlisko - mrówka domowa. Niektórzy poważnie wierzą, że to stworzenie, o wiele lepiej zorganizowane i, jak pruskie, wszystkożerne, ma większą szansę na wygraną w konkursie.

Naturalna konkurencja w świecie zwierząt jest integralną częścią życia, sposobem regulacji populacji, podstawą ewolucji. Ale nadal nie jest to bardzo przekonujący argument, wyjaśniający, gdzie są karaluchy.

Zniknięcie karaluchów - zwiastun kryzysu gospodarczego?

Co przeraziło Prusaków? Analizując obecną sytuację, naukowcy z różnych krajów doszli do nieoczekiwanej opinii: karaluchy wyczuły podejście kryzysu gospodarczego, który wybuchł w 2008 roku.

Ta śmiała domysł entomologów jest pośrednio potwierdzona. Niedawno znaleziono ogromną kwitnącą kolonię karaluchów w indyjskim stanie Goa. Żadne finansowe kataklizmy nie mają wpływu na to terytorium, prawdopodobnie dlatego owady żyją tam tak swobodnie. Teraz wiemy, gdzie są karaluchy.

Karaluchy zakończyły swoją misję na Ziemi i przeszły na emeryturę

Być może najbardziej niewiarygodną wersją tego, gdzie i dlaczego karaluchy zniknęły, UFOnauci przedstawili. Są przekonani, że te owady, żyjące obok siebie przez tysiące lat, są kosmicznymi szpiegami. Udając goofy stworzeń, byli w stanie uzyskać szczegółowe informacje na temat życia Homo sapiens, po przeniknięciu do najbardziej intymnych zakątków naszego życia, która nie wymaga paszportu, bez pominięcia.

Karaluchy zniknęły, ponieważ teraz ich honorowa misja została spełniona, byli oni w stanie bezpiecznie opuścić nasze domy i powrócić na swoją planetę. Tylko mało prawdopodobne jest, aby ktoś dostarczył niezaprzeczalne dowody na karanie włamywaczy w szpiegostwie.

Karaluchy z pewnością powrócą

Wydaje się, że nie ma gdzie zniknąć karaluchów. Albo przestraszyły się dzwonkami odrestaurowanych kościołów, wysokim poziomem hałasu megamiast, toli zabito dodatek do żywności E450, albo poleciały na swoją planetę - o ile nikt nie wie.

Tam, gdzie karaluchy zniknęły, z pewnością nie jest najstraszniejszym problemem, o który ludzkość powinna się martwić. Według biologów liczba owadów charakteryzuje się falującymi wibracjami. To jest naturalny proces.

I wreszcie, najważniejszą rzeczą, która ma za zadanie uspokoić stroskanym-people: wydaje się, wkrótce Internet zamieszać nieco inne pytanie: dlaczego tam ponownie były karaluchy. Już pojawiły się informacje o ich "bezpiecznym" powrocie do mieszkań i domków.

Nie są już przeszkadzane przez europejską jakość naprawy, obfitość telefonów komórkowych i nowoczesną truciznę, wciąż są gotowe do jedzenia z naszego stołu, w tym z GMO. Nie zdziw się, ponieważ karaluchy wielokrotnie udowodniły swoją zdolność do przystosowania …

Ktoś słyszał, że nie karaluchów wszędzie zniknął, jeśli nie proszę, pocieszeniem. Ale pomyśl o czymś innym. Będzie obecny Stasik, jak poprzednio, w spokojnym i nieśmiałym, czy ludzie mają do czynienia z mutantem - pogrubienie, mądrzejszy, odporne na trucizny, zdolnych nocą skubać skórę śpi ludzi (istnieje wiele dowodów, że karaluchy zrobić).

Cokolwiek to było, rozpoczął się nowy etap walki o wolność mieszkania od owadów.

Interesujące wideo: skąd poszły karaluchy?