Aerosol reid (raid) bedbugs

April 2019

Video: Use Baking Soda To Kill Bed Bug From Your Entire Home! (April 2019).

Anonim

Jednym z najbardziej popularnych środków pluskwy jest spray Raid, który pojawił się na rynku, zanim ktokolwiek inny. Produkt jest przeznaczony do użytku w warunkach domowych.

Skład

Następujące substancje czynne są zawarte w aerozolu Reid:

NASZE CZYTANIE POLECAMY! W walce z owadami, naszym czytelnikom doradza odstraszacz Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z pluskwami, karaluchami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

 • Cypermetryna (0, 1%) jest skutecznym środkiem owadobójczym z grupy piretroidów. Paraliżuje pluskwy, uderzając w system nerwowy. Substancja jest najbardziej skuteczna w ciągu 24 godzin. Całkowity czas działania wynosi 15 dni, a wydajność każdego dnia spada.
 • Pralletrin (0, 03%) to pyretroid z podobnym mechanizmem oddziaływania na pluskwy.
 • Imiprotryna - wzmaga działanie innych pyretroidów.

Zasada działania

Narzędzia Reid ma wirusowe wpływ na pasożyty. Substancja czynna, opadająca na organizm pluskw, niszczy system nerwowy. Zainfekowana osoba, poprzez kontakt z innymi, zatruwa całą populację.

jest unikalną cechą Reid Czas trwania - około 15 dni po zabiegu, jest to bardzo długo dla aerozoli.

Zalety :

 • Łatwość użycia. Aerozol narzut jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga żadnego wstępnego przygotowania.
 • Wysoka wydajność. Substancje aktywne szybko niszczą pluskwy.
 • Długoterminowe, nieodłączne z produktami aerozolowymi, które odróżniają Reida od analogów.
 • Bezpieczeństwo. Jeśli przestrzegasz wszystkich zasad użytkowania, produkt nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt domowych.

Wady :

 • Ostry, cuchnący zapach.
 • Film pozostaje na powierzchni, należy go zmyć mydłem i roztworem sody, to neutralizuje działanie trucizn.
 • Podobnie jak wszystkie uniwersalne środki zaradcze, Reid jest mniej skuteczny niż przygotowania o wąskim profilu działania przeciwko pluskwom. Chociaż populacja pluskiew nie jest duża, fundusze są odpowiednie dla pożądanego rezultatu.

Przygotowanie do obróbki

 • Pomieszczenie czyści się odkurzaczem i wilgotną ściereczką.
 • Meble powinny być usunięte ze ścian, aby ułatwić dostęp do jego tylnych ścian i listew przypodłogowych.
 • Dywany, obrazy i inne ozdoby są usuwane ze ścian. Zauważając składanie jaj, musisz je usunąć za pomocą odkurzacza, wtedy to miejsce jest leczone lekarstwem.
 • Usuń miękkie części z sof i łóżek. Umyć pościel w maksymalnej temperaturze, wysuszyć poduszkę lub zamrozić na kilka dni na ulicy.

Instrukcja użycia

Ładowanie …

Bezpieczeństwo aerozoli dla ludzi i zwierząt nie oznacza, że ​​proste środki ochrony nie muszą być przestrzegane.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! Aby pozbyć się klaśnięć, nasi czytelnicy doradzają odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Warunki użytkowania :

 1. 1Gdy spryskiwać, używaj gumowych rękawiczek, maski medycznej i szlafroka.Jeżeli pomieszczenie do zabiegów jest duże i wymaga długiego pobytu w miejscu leczenia, należy zastosować respirator, aby uniknąć reakcji alergicznej spowodowanej niewielkimi kroplami wchodzącymi do dróg oddechowych.
 2. 2 Pościel, naczynia, zabawki dziecięce pakowane w worki, dzięki czemu nie dostają szkodliwych substancji. Wszystkie te rzeczy będą musiały być traktowane gorącą wodą lub parą.
 3. Trójwymiarowy podobrazić narzędzie tylko wtedy, gdy okna są otwarte.
 4. 4W pokojach, podczas przetwarzania, ludzie i zwierzęta nie mogą być obecni. Pamiętaj, aby przykryć terrarium lub akwarium. W tym drugim przypadku sprężarka musi być wyłączona.
 5. 5 Wstrząsnąć przed użyciem, aby umożliwić dobre wymieszanie substancji czynnych. Trzymaj w wyciągniętym ramieniu w odległości 30 cm od miejsca podania. Nie rozpylaj produktu w jednym miejscu dłużej niż dwie sekundy, z tego powodu mogą tworzyć się plamy. Opryskiwanie jest specyficznym środowiskiem dla pluskiew, a rozpylanie w powietrzu nie ma sensu.
 6. 6Nie wystawiaj butli z produktem na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, nie rozpylaj w pobliżu otwartego ognia i innych działających urządzeń grzewczych.
 7. 7Nie zostań w pokoju, jeśli prace zostały zakończone. Konieczne jest mycie i płukanie ust, otwieranie okien i opuszczanie pokoju przynajmniej przez pół godziny. Powierzchnie muszą dobrze wysychać. Aby uzyskać maksymalny efekt, Reid nie musi być zmyty przez dwa tygodnie. Wyjątek - powierzchnie kontaktowe (kuchenka, stoły, krzesła, klamki drzwi). Należy je umyć roztworem mydła.
 8. 8 W przypadku kontaktu z oczami przemyć je dokładnie wodą.