Objašnjenje, što sanja lice u glavu

April 2019

Video: Biblical Series I: Introduction to the Idea of God (April 2019).

Anonim

Jeśli wszy mają sen, może to wywołać najbardziej nieprzyjemne wrażenie. Jak wygląda wszy głowowe? Jakie informacje może zawierać książka marzeń?

Interpretacje snu

A więc, jak wygląda wesz we włosach. To marzenie może mieć kilka różnych interpretacji:

 • Sen może reprezentować pewne zagrożenie, a na pewno od znajomych, a nawet przyjaciół. Przyjrzyj im się, aby odsłonić wrogów.
 • Wszy na twojej głowie we śnie sprawiają, że zastanawiasz się, czy jesteś uczciwy wobec innych, szczególnie twoich bliskich. Prawdopodobnie ukrywasz przed nimi coś lub używasz ich dla osobistych korzyści, a to nie prowadzi do niczego dobrego.
 • Wszy we włosach mogą stanowić problem zdrowotny. Im dłużej spróbujesz go nacisnąć, tym bardziej nieprzyjemna i poważna będzie choroba.
 • Widzisz wszy we własnej głowie? Osiągniesz sukces w biznesie, szczególnie w skrzyni korbowej i finansowo. Otrzymasz nowy dobry post lub będziesz w stanie spłacić wszystkie długi i pozbyć się materialnej niewoli. Również ten sen może oznaczać rozwiązywanie problemów natury prawnej: wchodzenie w prawa do dziedziczenia lub udany i szybki podział własności.
 • Jeśli marzysz, że starają się rozczesać pasożyty, wtedy można oczekiwać nieprzyjemne prace i obowiązki, praca nie przyniesie przyjemność i szybko się nudzą.
 • Sen mówi, że jeśli marzysz wszy, które uda Ci się wcisnąć i złożyć z siebie, wtedy pozbyć się niektórych - kłopot czy nieprzyjemnych obowiązków, wolny od czegoś - czegoś uciążliwe.
 • Jeśli śnisz, że chcesz zmiażdżyć wszy w swoim śnie, będziesz miał miłe zaskoczenie, szczęście lub nieoczekiwane dobre wieści.
 • Dlaczego marzy się wiele pasożytów? Zgodnie z książką ze snami, wszy we włosach w takiej ilości marzą o pieniądzach. Zyskasz zysk.
 • Gdybyś musiał zobaczyć, jak próbujesz usunąć owady z włosów, będziesz mógł rozpocząć nowe życie, osiągnąć zupełnie inny poziom.
 • Poczekaj na gości, na pewno przyjdą wkrótce, niekoniecznie na zaproszenie i ostrzeżenie.

Wszy u dzieci

 • Wszy we własnych włosach leżą we własnym dziecku - można to traktować jako opiekę w stosunku do niego, a czasem nawet hiperopcję.
 • Jeśli masz sen, w którym pasożyty są obecne w głowie twojego dziecka, wtedy będzie musiał zmierzyć się z trudnościami. Jeśli spróbujesz je nacisnąć, pomożesz znaleźć rozwiązanie problemów.
 • Według książki ze snami, wszy w głowie dziecka śni o trudnościach w komunikacji, w socjalizacji. Może być jakieś nieporozumienie.

Wszy od innej osoby

 • Śnienie pasożytów we włosach kogoś jest symbolem nowych możliwości. Ale jeśli nie starasz się robić najlepiej, po prostu pozwól im odejść, czego bardzo będziesz żałować.
 • Jeśli masz wszy we włosach od kogoś innego, to ci się to uda. Ale nie może to prowadzić do niczego dobrego, ponieważ zazdrośni ludzie są wszędzie, a ty musisz nauczyć się opierać im i bronić ich interesów i praw.
 • Wszy na głowie zupełnie nieznanej osoby, widzianej przez ciebie we śnie, mówią, że masz wiele kompleksów, lub twoje zasady i poglądy na życie już dawno przestały być istotne.
 • Śnienie i miażdżenie wszy w obcym włosy to strach przed dostaniem się w nieprzyjemną sytuację i wyglądanie śmiesznie, pokazując się od najgorszego.Jeśli nie spotkacie się razem i nie nauczysz się koncentrować, to takie obawy nie pójdą na marne.
 • Czy możesz marzyć, że pomagasz komuś przeczesać owady? Pomożesz i wesprzesz kogoś w trudnym momencie.

Analiza psychologiczna

Jeśli śnisz o wszy, nie czytaj ponownie książki ze snów. Psychologowie zalecają zrozumieć siebie i swój stan psychiczny. Zwykle wszelkie owady, a zwłaszcza pasożyty, wiążą się z czymś nieprzyjemnym. A jeśli śniły ci się, to na pewno w prawdziwym życiu odczuwasz dyskomfort, który przeszedł w twój sen. Prawdopodobnie coś cię niepokoi, gryzie lub uciska. Spróbuj zrozumieć siebie i wyeliminuj wszelkie źródła dyskomfortu. Również wszy mogą być symbolem niepokoju, nie tylko dla siebie, ale także dla kogoś innego. Jeśli masz niepokojące myśli, prowadź je i ucz się relaksować i streszczać z doświadczenia.

Jest jeszcze jedno proste wyjaśnienie, którego nie poda wam książka snów. Być może ostatnio musiałeś złapać lub zmiażdżyć wszy w prawdziwym życiu, a to zostało zapamiętane. A potem wspomnienia mogą być analizowane przez mózg w nocy i przekształcane w sen, w którym zobaczysz pasożyty. Nie spiesz się, by studiować książkę ze snami, jeśli zobaczysz wszy we śnie. Staraj się zrozumieć siebie i przywróć porządek w swoim życiu, ponieważ każde marzenie to nie tylko sen, to personifikacja rzeczywistości.