Objašnjenje, što sanja lice u glavu

Jeśli wszy mają sen, może to wywołać najbardziej nieprzyjemne wrażenie. Jak wygląda wszy głowowe? Jakie informacje może zawierać książka marzeń?

Interpretacje snu

A więc, jak wygląda wesz we włosach. To marzenie może mieć kilka różnych interpretacji:

 • Sen może reprezentować pewne zagrożenie, a na pewno od znajomych, a nawet przyjaciół. Przyjrzyj im się, aby odsłonić wrogów.
 • Wszy na twojej głowie we śnie sprawiają, że zastanawiasz się, czy jesteś uczciwy wobec innych, szczególnie twoich bliskich. Prawdopodobnie ukrywasz przed nimi coś lub używasz ich dla osobistych korzyści, a to nie prowadzi do niczego dobrego.
 • Wszy we włosach mogą stanowić problem zdrowotny. Im dłużej spróbujesz go nacisnąć, tym bardziej nieprzyjemna i poważna będzie choroba.
 • Widzisz wszy we własnej głowie? Osiągniesz sukces w biznesie, szczególnie w skrzyni korbowej i finansowo. Otrzymasz nowy dobry post lub będziesz w stanie spłacić wszystkie długi i pozbyć się materialnej niewoli. Również ten sen może oznaczać rozwiązywanie problemów natury prawnej: wchodzenie w prawa do dziedziczenia lub udany i szybki podział własności.
 • Jeśli marzysz, że starają się rozczesać pasożyty, wtedy można oczekiwać nieprzyjemne prace i obowiązki, praca nie przyniesie przyjemność i szybko się nudzą.
 • Sen mówi, że jeśli marzysz wszy, które uda Ci się wcisnąć i złożyć z siebie, wtedy pozbyć się niektórych - kłopot czy nieprzyjemnych obowiązków, wolny od czegoś - czegoś uciążliwe.
 • Jeśli śnisz, że chcesz zmiażdżyć wszy w swoim śnie, będziesz miał miłe zaskoczenie, szczęście lub nieoczekiwane dobre wieści.
 • Dlaczego marzy się wiele pasożytów? Zgodnie z książką ze snami, wszy we włosach w takiej ilości marzą o pieniądzach. Zyskasz zysk.
 • Gdybyś musiał zobaczyć, jak próbujesz usunąć owady z włosów, będziesz mógł rozpocząć nowe życie, osiągnąć zupełnie inny poziom.
 • Poczekaj na gości, na pewno przyjdą wkrótce, niekoniecznie na zaproszenie i ostrzeżenie.

Wszy u dzieci

 • Wszy we własnych włosach leżą we własnym dziecku - można to traktować jako opiekę w stosunku do niego, a czasem nawet hiperopcję.
 • Jeśli masz sen, w którym pasożyty są obecne w głowie twojego dziecka, wtedy będzie musiał zmierzyć się z trudnościami. Jeśli spróbujesz je nacisnąć, pomożesz znaleźć rozwiązanie problemów.
 • Według książki ze snami, wszy w głowie dziecka śni o trudnościach w komunikacji, w socjalizacji. Może być jakieś nieporozumienie.

Wszy od innej osoby

 • Śnienie pasożytów we włosach kogoś jest symbolem nowych możliwości. Ale jeśli nie starasz się robić najlepiej, po prostu pozwól im odejść, czego bardzo będziesz żałować.
 • Jeśli masz wszy we włosach od kogoś innego, to ci się to uda. Ale nie może to prowadzić do niczego dobrego, ponieważ zazdrośni ludzie są wszędzie, a ty musisz nauczyć się opierać im i bronić ich interesów i praw.
 • Wszy na głowie zupełnie nieznanej osoby, widzianej przez ciebie we śnie, mówią, że masz wiele kompleksów, lub twoje zasady i poglądy na życie już dawno przestały być istotne.
 • Śnienie i miażdżenie wszy w obcym włosy to strach przed dostaniem się w nieprzyjemną sytuację i wyglądanie śmiesznie, pokazując się od najgorszego.Jeśli nie spotkacie się razem i nie nauczysz się koncentrować, to takie obawy nie pójdą na marne.
 • Czy możesz marzyć, że pomagasz komuś przeczesać owady? Pomożesz i wesprzesz kogoś w trudnym momencie.

Analiza psychologiczna

Jeśli śnisz o wszy, nie czytaj ponownie książki ze snów. Psychologowie zalecają zrozumieć siebie i swój stan psychiczny. Zwykle wszelkie owady, a zwłaszcza pasożyty, wiążą się z czymś nieprzyjemnym. A jeśli śniły ci się, to na pewno w prawdziwym życiu odczuwasz dyskomfort, który przeszedł w twój sen. Prawdopodobnie coś cię niepokoi, gryzie lub uciska. Spróbuj zrozumieć siebie i wyeliminuj wszelkie źródła dyskomfortu. Również wszy mogą być symbolem niepokoju, nie tylko dla siebie, ale także dla kogoś innego. Jeśli masz niepokojące myśli, prowadź je i ucz się relaksować i streszczać z doświadczenia.

Jest jeszcze jedno proste wyjaśnienie, którego nie poda wam książka snów. Być może ostatnio musiałeś złapać lub zmiażdżyć wszy w prawdziwym życiu, a to zostało zapamiętane. A potem wspomnienia mogą być analizowane przez mózg w nocy i przekształcane w sen, w którym zobaczysz pasożyty. Nie spiesz się, by studiować książkę ze snami, jeśli zobaczysz wszy we śnie. Staraj się zrozumieć siebie i przywróć porządek w swoim życiu, ponieważ każde marzenie to nie tylko sen, to personifikacja rzeczywistości.