Hladno magla protiv bedbugs u stanu za korištenje

Jun 2019

Video: Sladja Allegro - Jelen (Jun 2019).

Anonim

Stosowanie insektycydów w aerozolu przez dezynsekcji - jeden z najbardziej powszechnych metod przetwarzania mieszkania, ale nie mniej skuteczne jest zimna mgła. Jest deflacji objętości cząstek chmury aerozolu, podstawa których te same środki owadobójcze. Aby pozbyć się błędów i karaluchów, stosowane są specjalne generatory. Ta opcja jest bardziej ekonomiczna w przetwarzaniu i kompaktowa niż gorąca analogowa. Nie mają systemu ogrzewania, ale owady również umierają bardzo aktywnie.

Czy jest to efekt zimnej mgły?

Za pomocą tego generatora osiąga efekt całkowitego zniszczenia i pozbyć się pluskwy i karaluchy. Efekt jest spowodowany ekspansją gazu. Kontaktuje się z chłodnym powietrzem, a zatem pojawia się kondensacja wilgoci i odpowiednio tworzą się kropelki. Podczas przetwarzania mieszkania pojawia się gęsta chmura. Generatory pracują na kilka sposobów: na bazie roztworów wodnych i olejów.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z owadami, naszym czytelnikom doradza odstraszacz Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z pluskwami, karaluchami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Cool mgła pluskwy - pozbycie pluskwy zimnej mgły

Mieszkania tworzenie zimna mgła pluskwy domowej powinny być wykonywane przez profesjonalnych artystów.Rozładowanie może nastąpić na podstawie różnych ciekłych środków owadobójczych. Małe krople roztworu są w powietrzu, uspokajają się i robią to równomiernie. Osad roztworu może pojawić się na wszystkich roztworach. Ponadto taki generator umożliwia zapisanie leku. Kolejną zaletą takiego zniszczenia jest wysoki poziom bezpieczeństwa tej metody leczenia dla ludzi. Nic dziwnego, że recenzje tej metody są wyjątkowo pozytywne.

Metoda zimnej mgły jak to działa - instrukcja

Przed zniszczeniem tą metodą przetwarzania konieczne jest wstępne przygotowanie. Generator zimnej mgły od błędów jest dostępny dla każdej profesjonalnej osoby lub firmy, która świadczy te usługi. Musisz tylko przygotować się na zniszczenie karaluchów i innych owadów. Aby to zrobić, usuń wszystkie naczynia i szczelnie je zapakuj. Wszystkie opakowania są hermetycznie zamknięte przed zranieniami szkodników. To samo trzeba zrobić z higieną osobistą. Również przed procedurą są następujące mini-operacje w domu:

  • oczyścić jedzenie;
  • meble odsuwają się od ścian;
  • Czyszczenie na mokro odbywa się;
  • Usuń dywany i obrazy;
  • przed rozpoczęciem niszczenia tą metodą przetwarzania, wszyscy ludzie i zwierzęta muszą opuścić mieszkanie.

Po zniszczeniu pasożytów, musisz wziąć prysznic i umyć twarz.

Po jakim czasie robale giną po przetworzeniu z zimną mgłą?

Dezynsekcja mieszkania z pluskiew zimną mgłą uważana jest za skuteczną metodę leczenia. W przeciwieństwie do konwencjonalnych aerozoli działa znacznie dłużej po wstrzyknięciu. Opóźnienie na czas w jednym pokoju nie trwa długo - około 10 minut.Dopóki środki z generatora osiadają po zastosowaniu tej metody leczenia i niszczenia, szkodniki już umierają. Wypełnią się z miejsc, w których się ukrywają. Uważa się, że w ciągu 2-3 dni wszystkie osoby w pokoju umrą, a zniszczenie można uznać za zakończone. Według opinii wystarczy to tylko raz.

Recenzje zimnej mgły z pluskwy

Recenzje włoków mioteł z zimną mgłą są w większości dobre. To nie przypadek, że koszt tej metody pozbycia się karaluchów, pluskw i innych pasożytów jest większy w porównaniu ze zwykłym efektem chemicznym. W recenzjach zauważono, że po raz pierwszy w pomieszczeniu nie zostanie zainstalowany najbardziej przyjemny zapach. Jednak w godzinę po zabiegu należy przewietrzyć mieszkanie, przez trzy godziny nie będzie zapachu. Ale szkodniki będą ginąć jeden po drugim.

Według opinii, zaletą tej metody jest to, że nie musisz szukać każdej szczeliny - pasożyty umrą z powodu rozprzestrzeniania się cząsteczek "chmury". Recenzje pokazują, że za kilka dni wszystkie owady umrą. Kolejna kwestia - konieczne jest, aby środek owadobójczy do oprysku został wybrany prawidłowo.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! Aby pozbyć się klaśnięć, nasi czytelnicy doradzają odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Wydajność to jedna sprawa, ale równie ważne jest, aby była ona całkowicie bezpieczna dla ciała osoby mieszkającej w mieszkaniu, więc powinieneś powiadomić profesjonalistę o tym, kto mieszka w mieszkaniu: jakie są zwierzęta domowe, jest mułem kobiety w ciąży i dzieci oraz czy członkowie rodziny uczuleni są na pewne substancje.