Kapi inspektor će imati koristi od krpelja i buha

Februar 2019

Video: Razlozi zašto je teorija evolucije opasna po život (Februar 2019).

Anonim

Krople inspektora pomagają pozbyć się zwierząt z pcheł Zwierzęta w domu są wielką radością i wielką odpowiedzialnością. Niestety, zwierzęta domowe są równie chore jak ludzie. A szczególnie często cierpią na pasożyty. Wyrażenie "jak pchła psa" stało się klasyką charakteryzującą ogromną ilość czegoś. I rzeczywiście, pchły u psów nie są rzadkie. Wcześniej, gdy przemysł chemiczny i farmaceutyczny nie był tak rozwinięty, psy prawie wszystkie cierpiały na pchły. Ale teraz po prostu pozbywa się ich zwierząt i zmienia znaczenie skrzydlatego przysłowia. Jednym z nowych środków jest upuszczenie "Inspektora".

Opis preparatu

Krople to ciecz bezbarwna o słabym zapachu alkoholu. Nie ma w nich opadów. Pakowany w specjalny pojemnik, który w tym samym czasie jest pipetą, która ułatwia aplikację produktu.

Skład środków

Środek pcheł zawierać dwa aktywne insektycydu - fipronil i moksydektyny. Oni, w przeciwieństwie do grupy pirymetrycznej, są uważani za wystarczająco nisko toksyczne i nieszkodliwe dla większości zwierząt.

Fipronil jest związkiem fenylowym. To zakłóca absorpcję chloru w ciele, co ostatecznie zakłóca transmisję impulsów nerwowych i tworzy blokadę systemów owadów. To prowadzi do szybkiej śmierci. Moksydektyna należy do milbemycyn i wpływa na pracę receptorów komórek nerwowych.W wyniku tego aktywność wszystkich mięśni w ciele zostaje zakłócona, rozwija się paraliż i następuje śmierć. Krople zawierają 10% fipronilu i 2,5% moksydektyny, co wystarcza do zniszczenia pasożytów.

Nasi czytelnicy polecają!

Aby pozbyć się pcheł, nasi czytelnicy doradzają odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych.

Czytaj więcej …

Drops - płyn bez koloru z alkoholem lekki zapach

Akcja kropla

„Inspektor” jest zaprojektowany, aby pozbyć się kotów i psów z różnych pasożytów. Może być z powodzeniem zastosowana przeciwko:

 • kleszczom Demodekoznyh;
 • Tchawki sarkofagów;
 • Roztocza uszne;
 • Ixodes ticks;
 • Pchły;
 • Wszy;
 • Vlasoedov.

Co więcej, krople skutecznie działają również przeciwko różnym robakom - nicieniom i innym pasożytom pasożytniczym.

W tej chwili krople są przepisywane zwierzętom stałocieplnym, jeśli mają pchły, wszy, kłębki, roztocza ucha, różne inwazje robaków. Praktycznie wszelkie choroby pasożytnicze można wyleczyć za pomocą tego leku. Dlatego Inspektor zebrał tak wiele pozytywnych recenzji.

krople „inspektora mają szerokie spektrum aktywności

poziom toksyczności

Związki czynne są śmiertelne dla pcheł lub innych szkodliwych stawonogów, ale w zasadzie nieszkodliwe dla zwierząt ciepłokrwistych.

Liczne badania wykazały, że kropelki nie powodują podrażnień, nie mają toksycznego wpływu na układ odpornościowy zwierząt i na zarodki.W ilościach niezbędnych do przynęty pcheł krople są nieszkodliwe dla wszystkich zwierząt.

Jak zastosować

 • "Inspektor" stosuje się tylko do suchej skóry, gdzie nie ma uszkodzeń. Zazwyczaj lek skapuje z pipety do miejsca, w którym zwierzę nie może dosięgnąć języka, to jest kłębu, w obszarze łopatek. Aby upewnić się, że produkt jest na skórze i działa, włosy są zrywane palcami, a krople są nakładane punktowo.
 • W przypadku manipulacji małymi zwierzętami wystarczy umieścić Inspektora w jednym miejscu na kłębie. Jeśli mówimy o dużych psach, to idealnie krople są rozłożone na 3-4 punkty.
 • Po zastosowaniu leku nie należy kąpać zwierzęcia domowego przez cztery dni.

Z reguły produkt spływa z pipety do kłębu, w obszarze ostrzy

Leczenie różnych chorób

Lufy, kleszcze, kłębki i wszy "Inspektor" są nakładane jeden raz. Następnie, w celu zapobiegania i leczenia podtrzymującego, można powtórzyć działanie po upływie 1-1, 5 miesięcy, jeśli jest to okres letni, kiedy pasożyty są szczególnie aktywne. W profilaktyce infekcji pcheł leczenie powtarza się raz na 3 miesiące.

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ!

Aby szybko usunąć pchły, istnieją tylko trzy skuteczne opcje:

 • Wywołanie usługi dezynsekcji (drogiej);
 • Zakup odstraszacza elektronicznego (1390 rubli);
 • Chemikalia (efekt wątpliwy).

  Więcej tutaj …

  W przypadku roztoczy ucha "Inspektor" jest również stosowany jeden raz. Przed zastosowaniem leku u zwierzęcia, uszy oczyszcza się z brudu i gromadzenia się produktów roztoczy. Jeśli choroba była długotrwała, leczenie powtarzano miesiąc później.

  W obecności świerzbu i roztoczy podskórnych, lek jest kapał dwukrotnie, , a przerwa między terapiami powinna wynosić 1 miesiąc.Czasami wymagane jest zwiększenie liczby zabiegów do 4 razy z przyczyn medycznych. Możesz dowiedzieć się, jak wykryć kleszcza od psa, czytając odpowiedni artykuł na naszej stronie internetowej.

  Plagi jelit są traktowane jednokrotnie.

  Jak stosować krople zwierzaka pchłom (wideo)

  Jeśli zwierzęta żyją w miejscach, gdzie występują komary malarii, w celu zapobiegania robaczycy serca na wiosnę i jesień użytku „inspektor”.

  Efekty uboczne

  "Inspektor" jest zwykle dobrze tolerowany. U zwierząt w prawidłowej dawce nie ma żadnych reakcji.

  W bardzo rzadkich przypadkach może nadal być oznaczone:

  • Zaczerwienienie skóry w miejscu
  • Świąd

  Reakcje te są szybko na własną rękę.

  U zwierząt podatnych na alergie krople mogą wywołać reakcję alergiczną. Następnie lekiem jest zmyć i dać zwierzęciu antyhistaminę. Opinie wskazują, że jest to rzadkie.

  grzybica - jeden z niewielu skutków ubocznych

  Obecność przeciwwskazań

  • „inspektor” nie może być stosowany u szczeniąt i kociąt w wieku poniżej 7 tygodnia życia.
  • Warto zrezygnować z leczenia, jeśli zwierzę jest chore lub po prostu wyzdrowieje z choroby; osłabione przez narodziny i inne zdarzenia, lub jeśli zwierzę przyjmuje leki z laktonami.
  • U psów, krople alergiczne stosuje się ostrożnie.
  • Warto również powstrzymać się od leczenia, jeśli już nastąpiła nietolerancja leku.

  Konieczne jest powstrzymanie się od leczenia krople „inspektor”, czy zwierzę jest chore lub wychodzenie z choroby tylko

  Jak pracować z kropli

  Zastosuj spadek jest bardzo wygodne, ponieważ ich opakowań w pipety. Ale jednocześnie konieczne jest przestrzeganie elementarnych zasad pracy za pomocą środków chemicznych.Mianowicie:

  • nie przeprowadzaj przetwarzania w kuchni;
  • Nie należy jeść ani pić podczas leczenia lub bezpośrednio po nim, bez mycia rąk;
  • po traktowaniu zwierzęcia konieczne jest umycie rąk mydłem;
  • także przez 4 dni, aby chronić zwierzę przed kontaktem z dziećmi i nie pozwolić im go prasować;
  • jeśli "inspektor" przypadkowo znalazł się na skórze, wystarczy tylko spłukać wodą z mydłem.

  Błędy właścicieli podczas obsługi zwierząt z kroplami (wideo)

  Jak przechowywać

  Krople przechowywane w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci, starając się nie dopuścić do uderzenia słońcem i światłem. "Inspektor" może być przechowywany przez trzy lata bez utraty właściwości leczniczych.

  "Inspektor" - nowa generacja leków, które w przeciwieństwie do wcześniej istniejących leków mają niską toksyczność. Ta cecha, w połączeniu z jej skutecznością, sprawia, że ​​lek jest tak popularny i pożądany.