Efektivni ultrazvučni reporter pacova i miševa šta da izabereš?

Januar 2019

Video: Ultrazvucni rasterivac pasa (Januar 2019).

Anonim

Jaki jest najlepszy ultradźwiękowy odrzutnik szczurów i myszy?

Szkodniki, takie jak myszy i szczury, żyją blisko człowieka. Niemożliwością jest ubezpieczyć się od ich wyglądu. A jeśli nieprzyjemni "sąsiedzi" się ustatkują, sprawa, jak się ich pozbyć, staje się pilna.

Wybór najskuteczniejszego leku dla szczurów nie jest tak prosty, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Dzisiaj takie urządzenie do kontrolowania gryzoni, jako odrzutnika ultradźwiękowego, stało się szeroko rozpowszechnione. A ich wybór jest bardzo duży, który lepiej wybrać zależy od twojej sytuacji finansowej, obszaru pomieszczenia, w którym planujesz wykorzystać inne czynniki.

Popularność tych aktywów ze względu na fakt, że ultradźwięki, rozłożenie na duże odległości, co powoduje nieprzyjemne odczucia (uczucia paniki, strachu, a czasami ból) w owady i gryzonie. Gryzoń lub inny szkodnik jest zmuszony opuścić miejsce do zamieszkania. W tym samym czasie urządzenie jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Przed podjęciem decyzji, które urządzenie ultradźwiękowe jest dla ciebie najlepsze, powinieneś przeczytać opinie użytkowników, zapoznać się z charakterystyką urządzeń.

Czysty Dom odstraszacz przez szczury i myszy ultradźwiękowe - przeglądy środków

Brand „Clean House” oferuje bardzo popularne w dzisiejszych czasach ultradźwiękowe odstraszające szczury i myszy.To urządzenie ma wiele pozytywnych recenzji, tych, którzy go używali. Ale prawie tyle samo negatywnych opinii. Nie wszystkie ultradźwię kowe odstę py szczurów i myszy tej marki pomogły. Jej skuteczność zależy od wielu czynników:

  • lokalizacja (działa w promieniu 150 metrów, jednak producent nie określa, przez które mogą przenikać USG materiałów na odpowiednim poziomie, aby pozbyć się gryzoni);
  • ścisłe przestrzeganie środków opisanych w instrukcji użytkowania;
  • warunki, w których jest używany.

Niektórzy użytkownicy zauważają kruchość i słabą odporność urządzenia na wilgoć. To urządzenie ultradźwiękowe ma znaczną przewagę. Polega ona na tym, że odrzutnik może pracować nawet na wolnym powietrzu, zmuszając szczury i myszy do opuszczenia terytorium jego działania. To urządzenie, umieszczone na otwartej przestrzeni, powinno być lepiej odizolowane od wilgoci.

Pest Repeller- gryzonie i owady ultradźwiękowy odstraszacz - opinie

the Riddex Firma oferuje zarówno ultradźwiękowych odstraszacz gryzoni i owadów Pest Reppeler i elektromagnetyczny odstraszacz myszy i szczury Pest Odrzuć.

Spośród użytkowników urządzenia przeciwko gryzoniom i owadom Pest Repeller, najbardziej zauważają jego skuteczność. Jednak wiele opinii powiedzieć, że mimo deklarowanych obietnic tego ultradźwiękowego odrzutnik w czasie staje się słyszalne dla ludzkiego ucha, co niekorzystnie wpływa na układ nerwowy.

Ultradźwięki to bardzo nieprzyjemny bodziec o wysokiej częstotliwości. Dlatego lepiej nie używać tego odstraszacza u osób z nadwrażliwością słuchową oraz w pomieszczeniach z małymi dziećmi.

Odstraszacz ultradźwiękowy myszy i szczurów Grad A-550uz - opinie i instrukcje

Unikalny odstraszacz ultradżwiękowy szczurów i myszy - urządzenie domowe Grad, model A-550UZ. Jego osobliwość tkwi w promieniu działania - ultradźwięki rozprzestrzeniają się na terytorium do 550 m2. metrów. Urządzenie sprzedawane jest z gwarancją 2 tygodni (jeśli w tym czasie okaże się nieskuteczne, wówczas można zwrócić towar). Producenci zapewniają całkowity brak uzależniającego efektu.

Odrzutnik ultradźwiękowy pomaga zwalczać gryzonie, a także krety i ryjówki.

Recenzje tych, którzy używali tego urządzenia przeciwko szczurom i myszom, potwierdzają jego skuteczność przeciw gryzoniom. Produkt nadaje się do montażu w różnych pomieszczeniach, w tym pod ziemią.

Istnieją oczywiście negatywne opinie na temat tego odrzutnika szczurów, myszy i innych gryzoni. To urządzenie jest dość drogie w porównaniu z analogami. Brakuje konkretnych komentarzy wśród konsumentów. Niektóre opinie wskazują na niską efektywność. Zależy to od przestrzegania instrukcji użytkowania. Jeśli chcesz pozbyć się gryzoni za pomocą ultradźwięków, lepiej uważnie przeczytać zasady działania przed użyciem i postępuj zgodnie z nimi, aby wydane pieniądze nie zostały rzucone na wiatr.

Ultradźwiękowy odrzutowiec szczurów i myszy Grad A-550uz działa zarówno z gniazda o mocy 220 W, jak i autonomicznie z baterii lub zapalniczki. Może być montowany na ścianie. Aby korzystać z urządzenia, po prostu podłącz je do źródła zasilania i zainstaluj je w pomieszczeniu, w którym musisz pozbyć się gryzoni. Lepiej nie podłączać odstraszacza ultradźwiękowego do akumulatorów, ponieważ zmniejsza on poziom mocy w celu oszczędzania energii.

Rideks plus ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i owadów

Nie mniej popularne urządzenie jest ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni i owadów Riddex Plus. Producenci zapewniają, że urządzenie jest innowacyjne, z wysoką wydajnością. Rideks powiększonych o nieskapitalizowane wciągające gryzonie i owady ultradźwięków i rozprowadza w odległości 220 pl. metrów.

Opinie użytkowników tego urządzenia są w większości pozytywne. Warto jednak zauważyć, że skutecznie działa głównie przeciwko owadom: karaluchom karaluchów. Wśród tych, którzy używali go przed gryzoniami, opinie w większości negatywne, wskazując, że jest nieskuteczny przeciwko szczurom i myszom.

ultradźwiękowe gryzoni odrzutnika Tornado 200

opinie z urządzenia, takiego jak ultradźwiękowych szczurów odrzutnika i innych gryzoni Tornado 200, przeważnie dodatnie. Jednak ultradźwięki z tego urządzenia są rozproszone na krótkich dystansach. Dlatego urządzenie jest używane w małych pomieszczeniach.

Gdzie wydajny i długodystansowych działa Tornado 400. Według większości użytkowników, to jest najlepszy ultradźwiękowe odstraszające. Działa 60 razy silniej niż jego konkurenci. W przeważającej części, pozytywne sprzężenie zwrotne zostawić właścicielom domów kraju, t. I. Urządzenie to jest przeznaczone do użytku w domu prywatnym lub w domku. Mieszkania lepiej użyć Tornado 200.

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Elektrokot Turbo

obszar instrumentu wynosi do 400 metrów kwadratowych. metrów. Odstraszacz ultradźwiękowy Electrokot Turbo ma inny zakres działania, w zależności od trybu pracy: w dzień iw nocy.W trybie dziennym propaguje sygnał w zakresie ultradźwiękowym. W trybie nocnym - w zakresie ultradźwiękowym i dźwiękowym.

Na tym urządzeniu jest bardzo mało recenzji. Ale ci, którzy używali urządzenia w swoim mieszkaniu lub w kraju, mówią o jego skuteczności.

Jak radzić sobie ze szczurami w prywatnym domu z lekami ludowymi

Nie zawsze można użyć ultradźwięków, aby pozbyć się gryzoni i owadów. Ultradźwięki są nieszkodliwe dla zwierząt domowych, ale nie dla wszystkich. Ma również negatywny wpływ na chomiki i świnki morskie. W tym przypadku lepiej jest stosować pestycydy lub środki ludowe.

Aby zwalczać szkodniki w domu, istnieje wiele metod ludowych. Jeśli masz daczy lub prywatny dom, w którym szkodniki się skończyły, ale z jakiegoś powodu nie chcesz używać odstraszaczy ultradźwiękowych, to lepiej zwrócić uwagę na środki folk. Niektóre z nich znajdują zastosowanie w mieszkaniu. Warto jednak zauważyć, że taka kontrola szkodników może być bardzo pracochłonnym procesem, który wymaga przygotowania materiałów i ich prawidłowego stosowania. Ponadto szkodniki mają krótką żywotność, ale bardzo szybko się rozmnażają. W przyszłości pozbycie się ich może stać się coraz trudniejsze.

Pierwszy sposób na pozbycie się gryzoni popiołem. Nadaje się do użytku w prywatnym domu, najlepiej w piwnicy. Konieczne jest zmielić popiół drzewny do stanu miękiszu i wypełnić go miejscami możliwego pojawienia się gryzoni. Alkalia, które są częścią popiołu, niszczą łapy szkodników i sprawiają, że ich pobyt staje się nie do zniesienia.

Możesz także pozbyć się szkodników w domu z mąki pszennej i alabastru.Konieczne jest zmieszanie tych składników w proporcji 1 do 1 i umieszczenie w pojemniku. Zamknij, aby umieścić pojemnik z wodą. Efektem tej techniki jest to, że mąka pszenna jest przynętą dla myszy lub szczurów, a zapach alabastru nie jest wyczuwalny. Po zjedzeniu przynęty zwierzę ma ochotę na picie, ponieważ mąka powoduje wysuszenie. Po wypiciu gryzonia dostaje problemy z żołądkiem, ponieważ z czasem alabaster zamarza w żołądku, staje się czymś w rodzaju cementu.

Formalina i nafta są również wzywane do pomocy w pozbyciu się szkodników. Zapach tych funduszy jest dla nich nie do zniesienia. Ta metoda jest najlepiej stosowana, aby zapobiec pojawieniu się gryzoni.

Inną metodą walki z gryzoniami, najskuteczniejsze jest przygotowanie pod-pola przed przechowywaniem żywności. Konieczne jest wypełnienie wszystkich nor szkłem lub betonem i zamknięcie systemów wentylacyjnych metalową siatką. Po tygodniu zdezynfekuj pokój. Po tym nie możesz obawiać się pojawienia się gryzoni w twoim domu.

Możesz także użyć specjalnych pestycydów. Najbardziej popularnym i skutecznym środkiem jest walka ze szczurami, a myszy to Goliat.

Która metoda jest dla Ciebie odpowiednia, zależy od wielu zmiennych. Lepiej jest wypróbować metody jeden po drugim w praktyce krok po kroku. Wtedy zwiększa się prawdopodobieństwo pozytywnego efektu.