Kako i koga tretman miševa u stanu

Januar 2019

Video: VELIKI BRAT VIP 2013 - AVA, MAJA I VENDI U SOBI PUNOJ MIŠEVA! (Januar 2019).

Anonim

Leczenie myszy zwanych deratting Domy i apartamenty są dość częstymi gośćmi myszy i szczurów. Traktowanie od myszy nazywa się deratyzacją. To cały kompleks różnych działań. Razem ze szczurami i myszami, gophers i krety są zniszczone, które przynoszą wielkie szkody do sadzenia w ogrodzie i ogrodzie kuchennym.

Co to jest dezynfekcja

Wraz z myszami z człowiekiem rozliczone i szczurów. To niebezpieczne gryzonie. Dezynfekcja szczurów na różne sposoby i sposoby była prowadzona i prowadzona przez wiele dziesięcioleci. Ale gryzonie mogą pojawić się ponownie po pewnym czasie. W domu lub mieszkaniu zaczynają niszczyć ściany i podłogi, meble i żywność. Zdarza się to najczęściej w oddzielnych rezydencjach lub na pierwszych piętrach budynków mieszkalnych. Szkodniki nosić na swojej skórze i łapami w domu ścieki z ulic i dziesiątki zagrażających chorób człowieka. Mogą nawet stać się tyfusem i dżumą dymieniczą. Niszczenie szczurów i myszy odbywa się w celu ochrony przed tymi nieszczęściami.

To jest cała gama różnych działań

Gryzonie są w stanie szybko się mnożą. Kot domowy nie poradzi sobie z całymi koloniami zwierząt. Pułapki na myszy również niewiele pomagają w tej sprawie. To po prostu zmarnuje cenny czas. Myszy można złapać w pułapkę na myszy, ale nie u szczurów. Mają inteligencję, więc zatrute jedzenie wkrótce nie zostanie przyjęte.Bardzo trudno jest je także przenieść w pułapkę na myszy. Potrzebujesz prawdziwego profesjonalnego leczenia od szczurów, co robią niektóre firmy.

Jak pozbyć się myszy (wideo)

Jak wyjąć myszy i szczury?

Żadna znana metoda nie daje pełnej gwarancji. Tylko profesjonaliści prawidłowo oceniają skalę katastrofy i zapewniają, że dom jest oczyszczany z gryzoni. Deratyzację szczurów można przeprowadzić:

 • za pomocą różnych trucizn;
 • zatrute przynęty;
 • samoprzylepne i mechaniczne pułapki;
 • przez urządzenia ultradźwiękowe.

Ratowanie zdrowia i życia może być jedynie zniszczeniem gryzoni w momencie ich pojawienia się w strukturze

Urządzenie ultradźwiękowe jest najbezpieczniejszym sposobem na pozbycie się szczurów i myszy. Nie ma na celu niszczenia gryzoni, ale odstraszenia ich od ludzkiego mieszkania. W sprawie zdrowia ludzi i zwierząt mieszkających w domu urządzenie nie działa. Różne konstrukcje pułapek i pułapek na myszy są również nieszkodliwe dla ludzi. Ale zwierzęta mogą jeść zatrute jedzenie i umrzeć lub zachorować. Bardzo skutecznym narzędziem jest obróbka nory i udarów za pomocą zemulgowanej trucizny. W domach wiejskich częściej stosowane są metody ludowe. Należą do nich sadzenie roślin warzywnych, których gryzonie nie lubią i trzymają się z dala od nich. Takie rośliny obejmują:

 • kolendrę;
 • glistnik;
 • olej rycynowy;
 • Zwyczajny lub niebieski świerk.

Szczury żyjące w norach mogą również spotkać się w letniej rezydencji. Walcz z nimi po prostu: musisz wypełnić dziury wodą. Rób to kilka razy w ciągu roku. Ocalałe gryzonie są bardzo głodne. Są nawet w stanie przegryźć beton, w blasze. Ich zęby są odnawiane i stale rosną.Lubią gryźć przewody. Istnieje kilka przypadków dużych zamknięć i pożarów.

Żadna znana metoda nie daje pełnej gwarancji. Tylko specjaliści kompetentnie ocenić skalę katastrofy i gwarantowaną gryzonia czysty mieszkalną

gryzoni pomieszczenia kontrolnego

Eksperci z firmy dezynsekcji obiektów zazwyczaj oferują następujące działania:

 • wewnętrzne zakładów przetwórstwa;
 • zewnętrzne przetwarzanie budynku;
 • przetwarzanie terenu, na którym znajduje się dom;
 • przetwarzanie strychu i piwnicy w budynku mieszkalnym;
 • wydalanie pcheł.

Po przetworzeniu obiektów w Gwarancja jest ważna przez rok, zgodnie z którym gryzonie nie pojawiają

pozostały po remontu mieszkań, papieru i tektury, ubrania i buty - wszystko to podatny grunt dla szybkiej hodowli gryzoni. Pchły są wśród środków dla dezynsekcji z prostego powodu: one towarzyszyć gryzoni swoje życie … Prześladowania certyfikowanych materiałów wytwarzane przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Po przetworzeniu lokalu w ciągu roku istnieje gwarancja, że ​​gryzonie nie pojawią się w tym domu. Preparaty mają również szkodliwy wpływ na owady.

Obszar przetwarzania z u szczurów i myszy (film)

Wnioski dotyczące> szczury po odpowiedzialna za śmierć całych miast. Zaraza i cholera nie występują dzisiaj, ale szkodliwe gryzonie nie zniknęły. Te stworzenia przetrwają w warunkach, w których ginie całe życie. Rozwinęli całkiem niezły intelekt. Robią swoje najazdy w kilku stadach w tym samym czasie. Atakują magazyny z jedzeniem, stołówkami i restauracjami, budynkami mieszkalnymi.Po drodze są w stanie zmieść wszystkie przeszkody i zniszczyć wszelką żywność. Jeśli nie je całego produktu, wtedy go ugryź. A ich ślina może przenosić więcej niż tuzin chorób.

Możesz uratować swoje zdrowie i życie tylko przez zniszczenie gryzoni w momencie ich pojawienia się w strukturze. Ich pojawienie się można określić przez objadanie się rzeczami, zapachem, odchodami zwierząt. Aby z nimi walczyć, musisz przejść natychmiast po odkryciu ich śladów. Najlepszym rozwiązaniem jest zawarcie umowy z firmą profesjonalnie zajmującą się niszczeniem owadów i gryzoni. Można go nazwać inaczej. Obszar poddany obróbce otrzymuje okres gwarancji wynoszący co najmniej 1 rok. Samozniszczenie gryzoni może prowadzić do utraty czasu, w którym stada szkodników będą wzrastać kilkakrotnie.

Prześladowanie odbywa się za pomocą certyfikowanych materiałów przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Możesz usuwać szkodniki z domu za pomocą urządzeń ultradźwiękowych. Ale pracują z niewielką liczbą gryzoni. Jeśli jest ich wiele, pomoże tylko trucizna. Instrumenty pracujące na ultradźwiękach są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Pracują absolutnie bezgłośnie. W procesie przynęty gryzoni, trucizny muszą usunąć całą wodę ze strefy dostępu. Specjaliści pracują zgodnie z pewnym planem. Najpierw badają cały pokój, a następnie określają lek z listy certyfikowanych trucizn. Następnie ujawniają się sposoby wnikania szczurów i myszy do domu, znalezione drogi są zachodzące na siebie. Po przetworzeniu lokalu z trucizną mieszkanie jest przez kilka dni monitorowane przez pracowników firmy.

Skuteczne zwalczanie gryzoni domowych, całkowicie pozbawione myszy i szczurów, może być jedynym sposobem, który nazywany jest deratyzacją.