O primjeni kragne kiltiks je

Jun 2019

Video: SVE O POSLOVNOJ PRIMJENI INTERNETA (Jun 2019).

Anonim

skuteczne przeciwpasożytnicze, insektoakaritsidnym środki chroniące ze zwierzęciem Kiltiks kołnierz. Ten produkt weterynaryjny jest produkowany przez firmę Bayer z Niemiec. Obroża przeciwpowodziowa dla zwierząt z Kiltix jest dobrą alternatywą dla oprysków, kropli w kłębie, których działanie trwa około miesiąca. Ma dłuższy czas trwania, eliminując właścicieli kotów i psów różnych ras, aby stale myśleć o leczeniu przeciwpasożytniczym zwierzęcia.

Charakterystyka, opis ogólny

Niemiecka firma Bayer produkuje szeroką gamę obroży dla psów i kotów. Chroni zwierzęta przed kleszcze, pchły, wszy, wszy i innych pasożytów zewnętrznych, zapobiega piroplasmoses infekcji. Obroża jest uniwersalna, zwierzę może ją nosić na stałe, pełna ochrona jest zapewniona 24 godziny po założeniu. W celu dodatkowej ochrony przed spacerem można leczyć kończyny zwierzęcia aerozolem przeciwpasożytniczym.

Warto wiedzieć:

 • Kołnierz pcheł, kleszczy dla psów dużych, średnich i małych ras kotów jest odporny na wilgoć. Jednak długotrwała obecność w wodzie, sądząc po reakcjach właścicieli zwierząt, może tymczasowo zmniejszyć skuteczność środka ochronnego. W celu zagwarantowania ochrony zwierzaka przed ektopasożytami, warto dodatkowo kupić spray i używać go w połączeniu z kołnierzem.
 • Jeśli zwierzę jest poważnie zainfekowane pasożytami, przed założeniem obroży na jego Kiltiks trzeba kupić specjalny szampon owadobójczy.
 • Do zapobiegania ektopasożytów re-hodowlanych powinien dokładnie obsłużyć maty, bieżniki, koce i inne przedmioty spraye owadobójczych, a następnie czyszczone odkurzaczem.

Gatunki obroże Kiltiks

asortyment producenta, są 3 rodzaje obroże Kiltix:

Długość modelu, patrz Zobacz kołnierz
35 Dla małych ras
48 do średnich ras
66 Dla dużych ras

Zalety obroże Kiltix:

 • aktywne składniki - propoksuru i flumetryna wyróżniać ciągle wnikając pokrywy skóry włosów małe, duże

  s zwierzętami.
 • Aktywne składniki, flumetrin, propoksur, w kompleksie wzmacniają nawzajem swoje działania. Ich wspólny skierowany efekt przeciw pasożytom zewnętrznym jest znacznie bardziej skuteczny niż pojedyncza aplikacja.
 • Jest ona skuteczna przeciw roztoczom pasożytniczym, pchły, pasożyty niebezpieczne dla uzyskania na ciele zwierząt z zewnątrz.
 • Zapewnia ochronę przed komarami, komarami, innymi owadami zakażonymi krwią.
 • Pasek ochronny działa przez 7 miesięcy. dla małych zwierząt okres ten jest skrócony do 6 miesięcy.

Rada! Listwa ochronna z Kiltiks nie noszą osłabiony, chory psy i koty, jak to jest przeciwwskazany u pielęgniarskiej pitomitsy

Zasada działania i składu

Collar Kiltiks firmy Bayer, Niemcy przychodzi w postaci miękkiej taśmy winylu, nasączoną flumetryna mieszanki i propoksur. Każdą próbkę umieszcza się w szczelnej plastikowej torebce, a następnie w tekturowym opakowaniu. Zawarty w kompozycji substancji czynnych w kołnierzu w celu zapobiegania atakom na ektopasożytów PET mają na roztocze, pchły kontrolowania efektów.

 • Flumetrin - substancja o wysokiej aktywności roztoczobójczej, odnosi się do syntetycznej grupy piretroidów. Oddziałując z błonami komórek nerwowych, depolaryzują kanaliki nerwowe, co prowadzi do śmierci pasożytów.
 • Propoksur powoduje toksyczne gromadzenie się neurohormonów w kleszczach, pchłach, wpływających na zakończenia nerwowe jako śmiertelna trucizna kontaktowa.

Jednakże, flumetrin, propoxur są uważane za umiarkowanie toksyczne składniki, całkowicie bezpieczne dla ciepłokrwistych stworzeń. Nie mają one działania alergizującego, drażniącego, bezpieczeństwo potwierdzają weterynarze, właściciele kotów, psy różnych ras, recenzje produktów.

Ważne! niektóre zwierzęta mogą odczuwać swędzenie po założeniu kołnierza Kiltix. Nie martw się, symptom z reguły szybko mija bez żadnych konsekwencji i często wiąże się z adaptacją do bardzo noszenia obroży.

Instrukcja użytkowania i niuanse

Ładowanie …

Jak prawidłowo ubrać taśmę ochronną Kiltyks:

 • Otwarcie paczki, taśma jest rozłożona, usunięcie plastikowych zworek od środka.
 • Następnie pasek ochronny nakłada się na zwierzaka tak, aby między nim a szyjką pozostawał wolny 1-1, 5 cm.
 • Dopasuj taśmę ochronną do rozmiaru, jej koniec przechodzi przez pętlę, a następnie odciąć nadmiar.

Na kotach, psach każdej rasy powinien być noszony pasek ochronny około jednego dnia przed odwiedzeniem miejsc, w których mogą zamieszkiwać pasożyty. Jeśli masz pchły, jadowite kleszcze na szyi lub na ciele zwierzęcia, na którym noszony jest kołnierz, nie powinieneś się martwić. Ektopasożyty spontanicznie odpadają po 2-3 dniach.

Instrukcje specjalne:

 • Jeżeli po założeniu taśmy ochronnej na pasożyty na skórze zwierzęcia pojawiło się podrażnienie, konieczne jest zdjęcie kołnierza na jakiś czas, zakup kolejnego środka przeciwpasożytniczego.
 • Nie należy zakładać paska szczeniąt, kociąt, które nie osiągnęły wieku 2 miesięcy, w przeciwnym razie możliwe są działania niepożądane.
 • Jeżeli ręce właściciela zwierzęcia mają rany, otarcia, taśmę ochronną przeciwko pasożytom, noszone są tylko w rękawiczkach. Następnie dokładnie umyj ręce.

Ważne! Kołnierz przeciwko pasożytom zewnętrznym jest bezpieczny dla istot ciepłokrwistych, ale należy zachować ostrożność, jeśli zwierzę jest w bliskim kontakcie z małymi dziećmi.

Jak nosić kołnierz z pcheł Kiltix

Ile kosztuje kołnierz:

 • Cena paska ochronnego o długości 35 cm to 766-770 rubli.
 • Cena kołnierza to 48 cm długości - 849-850 rub.
 • Cena taśmy antypasożytniczej 65 cm długości - 905-910 rubli.

Recenzje właścicieli zwierząt domowych wskazują, że główną wadą obroży jest nieprzyjemny zapach, który jest szczególnie odczuwany w pomieszczeniach. Należy również zauważyć, że skuteczność działania paska ochronnego jest nieco zmniejszona po długotrwałym moczeniu. Większość hodowców psów używa taśmy razem z przeciwpasożytniczymi sprayami i kroplami dla maksymalnej ochrony.