Priprema lice pair plus: instrukcije i kupca povratne informacije

Januar 2019

Video: 3000+ Common English Words with British Pronunciation (Januar 2019).

Anonim

"Para plus" szybko uwolni cię od wszy "Para Plus" - lek, który jest wygodny w użyciu. On szybko uratuje cię od wszy. Spray jest bardziej skuteczny niż inne środki, ponieważ insektycydy, które tworzą związek, zabijają pasożyty we wszystkich fazach rozwoju.

Opis preparatu

Rozczynnik obejmuje następujące składniki:

 • butoksy-piperonylu;
 • malation;
 • permetryna.

Butanolan piperonylu zwiększa aktywność permetryny. Koszt leku jest niski, co czyni go dostępnym dla różnych kategorii konsumentów. Z przeciwwskazań warto zauważyć nietolerancję substancji, które tworzą lek.

Dzięki wspólnej akcji trzy substancje wzajemnie się wzmacniają. Dla osoby nie są one groźne, jeśli nie jest uczulony.

Zasada "Pair plus" polega na blokowaniu przekazywania impulsów w układzie nerwowym owadów

Zasada działania polega na blokowaniu przekazywania impulsów w układzie nerwowym owadów. Z tego powodu pasożyty są sparaliżowane. Insektycydy wnikają w owady przez chitynową pokrywę i podczas oddychania. Zdolność niszczenia substancji jest dość wysoka. Lek zabija dorosłych osobników i gnidy, wiele innych sugestii nie jest w stanie tego zrobić.

Zasady użytkowania

 • Środek wszy rozpylany jest na całej długości włosów. Czeka 10 minut, a głowa jest dokładnie umyta szamponem. Martwe owady powinny być czesane grzebieniem z częstymi zębami. Aby efekt został naprawiony, po 7 dniach przeprowadzana jest ponowna obróbka.

„Pair Plus” w sprayu do włosów o długości

 • , aby zapobiec nawrotom, konieczne jest, aby przetworzyć nakrycia głowy i pościel.
 • Ilość materiału eksploatacyjnego określa się w zależności od gęstości i długości włosów. Aby lepiej rozpylać skórę derma podczas aplikacji, powinieneś rozprowadzać włosy palcami.
 • Do czesania pasożyty po myciu lepiej jest użyć grzbiety „AntiV” lub „Nit Free”.
 • W ciężkich zakażeniach, nawet po odpowiednim leczeniu, gnidy mogą pozostać. Jest to absolutnie normalne, jaja są najbardziej stabilną formą, a środki owadobójcze nie są dla nich straszne.
 • W takim przypadku spróbuj rozczesać włosy na kilka dni z rzędu. Usuniesz większość gnidów, a tym samym zapobiegniesz pojawieniu się larw. Dalesleed do ponownego leczenia.
 • Ponieważ wszy łonowe walczyć vedetsyaprakticheski również z głowy. Ale ważne jest, aby upewnić się, że spray pobliżu narządów płciowych ma wpływ na błony śluzowe lub może wystąpić podrażnienie.

Na czesania pasożyty po przemyciu lepiej jest użyć grzbiety

Zalety i wady

wszy ma niepodważalne zalety:

 • Łatwość stosowania;
 • gospodarka;
 • wysoka wydajność.

Wadą jest identyfikowany

 • możliwości działań niepożądanych: spalenie skóry głowy, łupież, alergie;
 • oparzenia (jeśli czas naruszenia został naruszony);
 • brak badań klinicznych;
 • toksyczność.

"Pair Plus" ma pewne przeciwwskazania:

 • zwiększona wrażliwość na składniki;
 • astma;
 • wiek do 2, 5 lat.

Jedną z wad „Pair Plus” - Burning głowy

Środki ostrożności

„Pair Plus” należy spryskać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Ważne jest, aby nie wchodzić w obszar oczu i nie pracować w ogniu. Jeśli lek znajduje się na błonie śluzowej lub w oczach, należy natychmiast umyć twarz dużą ilością wody. Przechowywać produkt dłużej niż wskazano w instrukcji, nie stosować, w przeciwnym razie na skórze głowy może spaść.

Opinie konsumentów

Prezentowany lek na wszy jest dość skuteczny. Konsumenci twierdzą, że jest to wygodne w użyciu. Istnieją jednak wady - lek jest drogi, ale częstego grzebienia nie ma w zestawie.

Lekarstwo na wszy kosztuje około 400 rubli. Dla porównania, inne leki będą kosztować w wysokości 700 rubli.

"Para plus" pomaga po raz pierwszy, nawet jeśli infekcja jest uruchomiona. Za pomocą aerozolu można przeprowadzić obróbkę kołnierzy na ubraniach, pościeli - krem ​​nie nadaje się do tego. Nie ma śladów na tkance.

Po przeczytaniu wcześniej opublikowanego artykułu na naszej stronie, możesz nauczyć się obsługiwać uszy od wszy.

"Para plus" - skuteczny środek na wszy (wideo)

Główną wadą "Para plus" jest brak grzebienia. Jest to konieczne, aby sprawdzić, czy leczenie było skuteczne.

Ważne! Pasożyty często wolą czyste włosy, łatwiej je naprawić. Ludzie, osłabieni stresem, często stają się nosicielami owadów.

Wszy mogą żyć bez jedzenia przez około 2 tygodnie. Wolą ubierać się w ubrania, grzebienie, poduszki. Ale w wysokiej temperaturze pasożyty giną. Dlatego wszystkie rzeczy w domu, które mają być myte, muszą być traktowane gorącą wodą. Głowa może swędzieć nawet po usunięciu wszy, swędzi miejsca pieczenia.

Uważaj na dzieci, nie każde dziecko powie rodzicom, że jego głowa zawsze swędzi.A jeśli tak się stało, użyj "Pair plus".

Wszystkie rzeczy w domu, które mają być prane, należy poddać działaniu gorącej wody

Gdzie produkt jest sprzedawany

Rozpylany przedmiot sprzedawany jest praktycznie we wszystkich większych miastach świata za pośrednictwem sieci aptek. Możesz również zamówić online, ale dostawa będzie znacznie dłuższa. I to jest złe, ponieważ pasożyty muszą zostać natychmiast usunięte. Lub zamów lek z wyprzedzeniem, aby jedna paczka była zawsze w domu.

Waga - 116 gramów. Ta ilość wystarcza na 2 zabiegi średniej długości włosów. Jeśli włosy są krótkie, lek będzie trwał dłużej.

Jak usunąć wszy (wideo)

Prezentowany lek działa świetnie na pasożyty. Używaj sprayu wygodnie, prawie nie ma efektów ubocznych. Trzy substancje tworzące produkt skutecznie uzupełniają się wzajemnie, dzięki czemu spray jest bardzo wydajny. Lek wystarczy na natrysk na długość włosów, odczekaj chwilę, a następnie dokładnie spłucz. Efekt nie pozwoli Ci czekać.