Sredstva za pravilan tretman ujeda te jedu

Jun 2019

Video: Saveti za EFIKASNO uklanjanje TAMNIH FLEKA sa lica (Jun 2019).

Anonim

Pluskwy są bardzo groźnymi bloodsucking ektopasożytów Pluskwy są dość pasożytów zagrażających bloodsucking, których ukąszenia są nie tylko bolesne, ale może powodować reakcje alergiczne i bramę przeniknąć do organizmu zakażenia wtórnego. Owady te zawsze gryzą w nocy. Najczęściej osoba nie zauważa przez długi czas, że jego domowe robaki gryzą go.

Objawy pluskwy gryzie

Główne objawy ukąszenia pluskiew jest podobny do reakcji organizmu na ukąszenia zadanych przez inne owady. Najbardziej charakterystyczne objawy ukąszenia pasożytów zewnętrznych łóżkowych, które mają być traktowane w pierwszej kolejności:

 • obrzęk chorobowo skórę;
 • silne swędzenie i pieczenie;
 • Podrażnienie i zaczerwienienie skóry w miejscu ukąszenia.

Charakterystyczną cechą ugryzienia ślady na wielu nakłuć skóry, które są umieszczone w niewielkiej odległości od siebie w postaci pewnego rodzaju łańcuch

charakterystyczne błędów atak cecha ślady na wielu nakłuć skóry, które są umieszczone w niewielkiej odległości od siebie, w postaci rodzaj łańcucha.

dorosłych śliny zawiera specjalne środki znieczulające, co zmniejsza wrażliwość na przebicie skóry człowieka etapie bloodsucking.Szczególnie bolesne są ukąszenia młodych osób i ich dorosłych, w ślinie, której jeszcze nie zgromadzono wystarczającej ilości takiej substancji znieczulającej.

Nasi czytelnicy polecają!

Aby pozbyć się pluskiew, nasi czytelnicy powinni odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych.

Czytaj więcej tutaj …

Ważne jest, aby zrozumieć niektóre rodzaje reakcji ludzkiego organizmu na obecność ektopasożytów i ich ukąszeń.

dorośli śliny pastel bug zawiera specjalne środki znieczulające, które zmniejszają wrażliwość skóry ludzkiej nakłucie na scenie bloodsucking

rodzaju reakcje na ukąszenia Klopova

Home pluskwy ukąszenie jest bardzo bolesne. Ataki owadów mogą powodować różne reakcje, których manifestacja zależy od ludzkiego ciała. Najczęściej obserwuje się następujące rodzaje reakcji:

 • reakcje skórne, w tym zaczerwienienie, stany zapalne, swędzenie i pieczenie;
 • reakcje alergiczne o znaczeniu lokalnym, w tym najcięższe;
 • reakcje na zakażenie rany i penetrację wtórnej infekcji.

ukąszenia pluskiew zazwyczaj nie powodują takie ciężkie reakcje alergiczne, takie jak anafilaksja lub obrzęk naczynioruchowy, jednak ludzie podatne na przejawy alergicznych, należy bardzo uważnie monitorować ich stan iw razie potrzeby, brać leki przeciwhistaminowe, i poprosić o pomoc w instytucja medyczna, w której przepisane zostanie pełnoprawne leczenie i przepisany skuteczny lek.

Możesz również zainteresować się artykułem, w którym mówimy o powszechnych sposobach przenikania pluskiew do mieszkania.

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ!

Istnieją trzy skuteczne opcje szybkiego pozbycia się pluskiew:

 • Wywołanie usługi dezynsekcji (drogiej);
 • Zakup niedrogiego odrzutu elektronicznego (1390 rubli);
 • Chemikalia (efekt wątpliwy).

  Czytaj więcej …

  Jak widzę błędy (wideo)

  domu środków do leczenia

  Istnieje kilka sposobów, które pomogą, jeśli nie leczyć, lub przynajmniej złagodzenia objawów wywołanych przez ukąszenia pluskiew. Oczyszczanie Home jest przestrzegać dość proste, ale skuteczne działania:

  • może służyć jako dobry pomocą okład z lodu, który jest stosowany przez kilka minut na obszarze zagrożonym. Aby wykonać takie manipulacje konieczne jest natychmiast po traktowaniu rany wodą i mydłem;
  • popularne i sprawdzone narzędzie, które pomoże usunąć uczucie swędzenia, - jest to zwykły ocet, który jest stosowany do gazik lub bawełnianej wytrzeć żądło;
  • skuteczne środki w celu wyeliminowania objawów podrażnień i obrzęków - kompresy na podstawie silnej czarnej lub zielonej herbaty, które powinny być wykonywane kilka razy dziennie;
  • dobrze znany środek dezynfekujący - to zwykły alkohol otarcia, ale czy alkohol proces bardzo często niemożliwe, ponieważ narzędzie to może znacznie pomóc utrzymać wilgoć skóry;

  szczególnie bolesne różnią ukąszenia młodocianych i dorosłych, których plwociny nie jest jeszcze zgromadzonego wystarczającą ilość środka znieczulającego substancji

  • według wielu ekspertów, najlepsze środki mające nie tylko efekt gojenia ran, ale również zdolność do szybkiego eliminowania objawów podrażnienia - płyny lub kąpiele z wykorzystaniem ziół aptecznych, takich jak rumianek, ziele dziurawca lub szałwia, które muszą przetwarzać miejsca ukąszenia.Czy często wystarczają balsamy;
  • Dobry efekt gojenia się ran jest zapewniany przez sok z aloesu lub babki lancetowatej, który należy leczyć zaatakowanymi obszarami;
  • W przypadku braku mocniejszych środków można użyć zwykłego roztworu sody oczyszczonej, który leczy uszkodzoną skórę kilka razy dziennie. Soda doskonale radzi sobie z podrażnieniami i zmniejsza uczucie swędzenia i pieczenia.

  Po zastosowaniu powyższych środków objawy ustępują szybko. Należy pamiętać, że jeśli objawy zgryzowe nie stają się mniejsze, a obrzęk i stan zapalny nie mijają, należy podjąć bardziej poważne leczenie.

  Według wielu ekspertów, najlepszym sposobem jesteśmy w stanie szybko wyeliminować objawy podrażnienia - płyny lub wanną z ziołowej apteki

  gatunków maści i opisy

  ukąszenia bloodsucking może wymagać bardziej poważne traktowanie, w tym maści aptecznych i żeli. Użytkownik może korzystać z tych leków, których leczenie jest znacznie szybciej niż przy użyciu środków ludowej:

  • Maść „Fenistil żel”. Jeśli gryziesz domowe pluskwy, możesz użyć tego żelu przeciwświądowego z aktywną substancją maleinian dimetindenu. Lek działa dobrze, jeśli smarujesz go natychmiast po wykryciu swędzenia.
  • Żel "Psilo-balsam". Tego środka można użyć, jeśli inne sposoby nie pomagają pozbyć się swędzenia. Skład Psili Balm zawiera potężny aktywny difenhydraminę składnik, który nie tylko zmniejsza obrzęki tkanek, ale również łagodzi uczucie pieczenia. Jeśli stosujesz lek ściśle według instrukcji, wtedy nieprzyjemne objawy znikają na drugi dzień.

  Maść „Fenistil żel” jest bardzo dobry, jeśli wysmarowane tego narzędzia natychmiast po wykryciu swędzące ukąszenia

  • Cream „Elidel”. Jest stosowany, gdy silna reakcja alergiczna jest obserwowana w postaci atopowego zapalenia skóry lub wyprysku. Taki remedium, jeśli zostanie wyznaczony, to z wielką ostrożnością. Przebieg leczenia zależy od ciężkości reakcji i wynosi kilka dni.
  • Krem Bepanten. Taki lek nie ma bezpośredniego celu jako remedium na ukąszenia pluskiew. Jednak substancja czynna dekspantenol, który jest częścią kompozycji, ma dobre działanie przywracające, gojące i nawilżające.

  Aby właściwie dobrać lek po ukąszeniu błędów i efektywnie przeprowadzić terapię, zalecamy zwrócenie się do specjalistów.

  Pomimo faktu, że pluskwy nie są nosicielami śmiertelnych chorób dla ludzi, dość trudno jest wyleczyć ich ukąszenia. Całkowite wyleczenie bliznowatej skóry zajmuje kilka dni, a nieprzyjemne odczucia pozbawiają osobę spokojnego snu i powodują znaczny dyskomfort.

  Środki przeciwko ukąszeniom (wideo)

  Jeśli w mieszkaniu pojawiły się pluskwy i trzeba je traktować, konieczne jest podjęcie działań w celu wyszukania i zniszczenia pasożytów. Najczęściej stosuje się silne insektycydy i ich pochodne. Jednakże, aby zapewnić zniszczenie wszystkich dorosłych i ich składanie, zaleca się skontaktowanie ze specjalistami zaangażowanymi w dezynserację. Ich profesjonalizm pomoże bardzo szybko pozbyć się nieproszonych gości.