Forsyth bedbugs

Jun 2019

Video: Bedbugs in bedroom, mattress, and books.mp4 (Jun 2019).

Anonim

Od pojawienia się błędów nikt nie jest odporny - przyczyny „wtargnięciem” tych owadów w domu dużo, a nie zawsze powód Nieporządek gospodarzy. Pluskwy żyją w bardzo starych domach lub mogą pochodzić od sąsiadów, ale w każdym przypadku należy je wykorzenić za pomocą różnych metod, w tym środków owadobójczych.

Główną wadą insektycydów jest ich toksyczność, ponieważ takie preparaty zawierają silne substancje szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, ale pokrywa się to z wysoką wydajnością.

Niemniej jednak, stosowanie mniej toksycznych aktywów - na przykład takich jak Forsyth - pluskwy mogą również być uzasadnione nie tylko pod względem cena / jakość, ale również pod względem wydajności.

Forsyth: Skład chemiczny i właściwości

Drug to narzędzie wielofunkcyjne do zniszczenia błędów, muchy, mrówki, komary, pchły i inne szkodniki komensalnych oraz ich larw.

Środki owadobójcze są szeroko stosowane w praktyce medycznej, a także w dużych i małych obiektach różnych kategorii (magazynach, gospodarstwach itp.) Oraz w budynkach mieszkalnych.

Skład: Forsyth (Forssayt) to preparat na bazie związku fosforoorganicznego o stężeniu 25%. Jako substancje pomocnicze zawierają stabilizatory, przeciwutleniacze, a także perfumy i rozpuszczalniki.

Konsystencja: koncentrat jasnozłotego koloru o ostrym zapachu, który szybko znika.

Działanie: środek owadobójczy, mający na celu walkę z owadami. Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczny jest bezpośredni kontakt owada z trucizną (jaja nie niszczą).

Gdy używa się go z pluskiew, pozostała skuteczność narzędzia Foresight utrzymuje się przez trzy do pięciu miesięcy, tworząc barierę ochronną. Efekt ten jest spowodowany paraliżującym działaniem owadów synantropijnych, który powstaje w wyniku kontaktu osobnika z substancją czynną preparatu.

Toksyczność oznacza foresightowe:

 • na brak koncentratu emulsji opary odnosi się do klasy szkodliwości IV (aktywa umiarkowane lub niskiego ryzyka). Pojedynczy kontakt z powierzchnią skóry może powodować spłukiwanie w łatwym stanie. Po ekspozycji na śluzowe oko ma wyraźne działanie drażniące.
 • Poziom narażenia na ciepłotę ciała po spożyciu jest zagrożeniem klasy III i może spowodować poważne zatrucie chemiczne.
 • pracujących Opary emulsyjne są klasy ryzyka II i długotrwałe wdychanie może powodować alergie, zawroty głowy i omdlenia, aż do ciężkiego zatrucia.

Warunki przechowywania: środki owadobójcze Forsyte muszą być przechowywane szczelnie zamknięte, w suchym otoczeniu wewnętrznym w zakresie temperatur od minus 30 do + 40 ° C.

Instrukcje dotyczące wykorzystania środków z pluskwy Forsyth i innych szkodników zawiera przepisy dotyczące stosowania leku, który może pomóc uniknąć przykrych konsekwencji, a całkowicie pozbyć się pasożytów.

A więc, jak prawidłowo zastosować Forsyte?

Właściwości zastosowania do zwalczania robaków

Przed użyciem środek Forssayt pluskwy, karaluchy, pchły i inne owady szkodniki muszą być wytwarzane z emulsji obliczania roboczej oznacza 1 fiolki za litra zimnej wody - niska temperatura zmniejsza wytwarzanie intensywność zapachu.

 • Aby przetworzyć pomieszczenie z pluskiew, mrówek i kleszczy, potrzebujesz 2, 5 litrów działającej emulsji na 25 m2. m.
 • Aby przetworzyć lokal z karaluchów, potrzeba 1, 5 litrów działającej emulsji na 15 m2. m
 • Zniszczenie pcheł przeprowadza się przy użyciu 5 litrów wodnej emulsji na 50 m2. m.
 • Podczas niszczenia much i ich larw, a także roztoczy na dużych przedmiotach, potrzeba od 20 do 50 litrów działającej emulsji na każde 200-500 metrów kwadratowych, odpowiednio.

Ważne jest, aby pamiętać, że do przetworzenia mieszkania z pluskiew Forssayta wystarczy rozpuścić z 50 ml funduszy na 1 litr zimnej wody i właściwie potraktować siedliska owadów, po zdemontowaniu mebli. Szczególnie ostrożnie konieczne jest przetworzenie:

 • wewnętrznych części sof i łóżek;
 • poduszki i materace;
 • zewnętrznej strony mebli, łącznie z częściami zwróconymi do podłogi i ścian;
 • Okucia i wszystkie mechanizmy.

Przy niewielkiej liczbie błędów w mieszkaniu przetwarzanie odzieży i pościeli nie jest konieczne. Po 5-7 godzinach po zabiegu i wietrzeniu pomieszczenie nadaje się do zamieszkania.

Błędy mogą na jakiś czas wydostać się z ich siedlisk, ale nie będzie żadnych ukąszeń. Z czasem wszystkie osoby krwiopijców powinny zniknąć.

Recenzja:

Jeśli naprawdę chcesz pozbyć się pluskw, nie bądź leniwy i idź do swojej dzielnicy SES. Kup tam Forsyte'a z pluskiew - to bardzo pomaga, a przy okazji - nie tylko z pluskwami, ale także z osobistym doświadczeniem. W celu profilaktyki, traktuj wszystko ponownie.

Natalia, Jekaterynburg.

W przypadku dużej i długotrwałej akumulacji owadów miejsca ich przesiedlenia podlegają dodatkowej obróbce: cokoły, pęknięcia, narożniki, fugi tapet, pęknięcia w tynku.Ponadto, w celu zapewnienia najlepszego efektu Forsyth najlepiej stosować razem ze środkami barierowe (np Klopoveron lub trichlorfon) -, dzięki czemu można osiągnąć efekt przez okres do 2 lat.

Zastosowanie środków pluskwy i inne owady Forssayt w domu, ważne jest, aby przestrzegać środków bezpieczeństwa, które zapewniają instrukcji:

 • Produkcja drutu, stosując środki ochrony osobistej: specjalne rękawice, gogle, maski RPG-60 lub respirator, zapewniający 2 stopnie ochrony przed aerozolami, związkami organicznymi i azotem.

 • Zabieg należy prowadzić w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z którego wcześniej usunięto wszystkie zwierzęta i rośliny.
 • Po użyciu ściany leku zaleca się nie prać, zapewni to długotrwały efekt.

Recenzja:

Nie myślałem, że bym ich spotkał, ale niestety musiałem. Latem w domu zastał ich wszędzie, nawet w kuchni, sam zajął się prześladowaniami, użył Forsyte'a. Ale jedną ze starych sof nadal trzeba było wyrzucić. A błędy nigdy nie wróciły - minął już rok.

Peter, Moskwa.

W przypadku kontaktu z błoną śluzową oka należy wypłukać dotknięte miejsca zimną wodą i skonsultować się z okulistą. Zaczerwienienie skóry rąk spowodowane kontaktem z lekiem zwykle przechodzi przez jakiś czas samodzielnie. Jeśli tak się nie stanie, należy skonsultować się z dermatologiem.

W przypadku spożycia, Forsyte może powodować zatrucia i wymioty - w tym przypadku konieczne jest natychmiastowe wezwanie karetki pogotowia.

Przegląd ceny Forsyth

Jeśli robaki zniszczyć prawdziwe dla ciebie, to prawdopodobnie już zwróciła się pytanie: gdzie kupić i ile to Forssayt o kosztach.

Eksperci usługi dezynsekcji twierdzą, że lek nie jest dostępny dla osób prywatnych, a to nie jest zaskakujące: środki odnoszące się do zawodowej i jest sprzedawany w puszkach w objętości od 5 do 10 litrów na dość wysokie koszty, od 2400 do 10 000 rubli za kanistra.

Niemniej jednak można kupić Forsyte do samodzielnego użytku zarówno w hipermarketach budowlanych i ogrodowych, jak i bezpośrednio w SES. Do takich, na przykład, należy Forssayt-Fighter w butelce 1 litr. Cena produktu waha się od 600 do 800 rubli.

Podsumujmy trochę. Walkę z pluskwami ​​należy przeprowadzać przy użyciu wysokiej jakości skutecznych środków, w miarę możliwości bezpiecznych dla ludzi i zwierząt. Do liczby stosunkowo bezpiecznych w użyciu leków można przypisać narzędzie Forsyte.

Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego innego środka owadobójczego, Forsyth wymaga starannej obsługi i szczegółowe badanie instrukcji - to jedyny sposób, aby uniknąć przykrych konsekwencji dla zdrowia.

Video: Przykładem mieszkaniu błędy Deratyzacja

Uwaga dowolnego miejsca w mieszkaniu, które mają być przetwarzane z błędów w pierwszej kolejności.

Czy karbofos pomaga zabijać błędy