Vrste repelenti bugova i povratne informacije o njihovoj upotrebi

Februar 2019

Video: Kako se rešiti krtice u vašem travnjaku? (Februar 2019).

Anonim

Używanie odstraszacza, aby pozbyć się pluskiew, jest dla wielu bardzo kuszącym pomysłem. Popularność tych urządzeń jest dziś bardzo wysoki: masowo reklamowania swoich producentów i dealerów, a sami nabywcy chętnie wybierają leki oparte na insektycydy (nikt nie chce uczynić chemii). Okazuje się, że „to podoba czy nie”, a elektroniczny odstraszacz nieszkodliwe błędy, niedrogie, długie przejazdy i, co najważniejsze, niezwykle łatwy w użyciu.

Jednocześnie, specjalne eksperymenty i badania, a także opinie klientów wskazują, że większość robaków repelentów - Frank śmieci, absolutnie bezużyteczne w walce z pasożytami. Ale aby wybrać elektroniczny odrzutnik, który naprawdę pomaga pozbyć się pluskiew w domu, trzeba bardzo się postarać i nie pójść w standardowy sposób.

Rozumiem więc, co naprawdę może wystraszyć pluskiew, a jednocześnie jest bezpieczne dla zdrowia.

Przegląd

„Kupiony odstraszacz Typhoon córka do schroniska. Jest bardzo wrażliwy, a we wszystkich chemii ona długo ból głowy. Tak, ten odstraszacz nie działa. Przeciwnie, działa, ale wynik nie. Lampka świeci, ultradźwięki, które -To jest podejrzany, a jak robaki gryzą i gryźć. Nastya musiał wychodzić z domu przez trzy dni, aw tym czasie komendant spowodowane SES i polował bŁĘDY jakiś gaz. "

Swietłana, Iwanowo

Typy repelenty błędy: klasyfikować obfitość środków

Najczęstszym sprawie rodzajów rynkowych środków odstraszających owady są następujące:

 • Ultrasonografia - urządzenia te zostały zaprojektowane, aby odstraszyć błędów spowodowanych dźwięków o wysokiej częstotliwości, które mają producentów, musimy stworzyć w domu raczej niewygodne warunki dla istnienia pasożytów. Elektroniczne odstraszające tego typu na rynku pojawiły się pierwsze, a więc dzisiaj, ich niska wydajność jest już dobrze znana, a producenci ze względu na spadek sprzedaży i konsumentów nieufność są zmuszeni, aby przejść do nowego wynalazku …

 • repelenty rezonans magnetyczny, oni - działanie elektromagnetyczne, które wyjaśnia emitujące fale elektromagnetyczne, którego częstotliwość jest rezonansu o częstotliwości fal elektromagnetycznych błędów systemu nerwowego i szkodliwe dla jego organizmu. Zgadzam się, że jest to zwykły opis daje nienaukowe bzdury w stylu sprzedawców suplementów diety, a skuteczność repelentów elektromagnetycznych pluskwy się w praktyce jest taka sama, jak w przypadku sprzętu ultrasonograficznego. To jest prawie zerowa.

 • repelenty aromatyczne, zwane również fumigator - środki, w których ciepło z helisy tlące specjalnego roztworu aromatycznego lub płyta wypływający nieprzyjemnych bugs (i inne owadami) zapach. Wszystkich repelentów domowych tylko w tej grupie są bardzo skutecznym środkiem.

ale

Nie istnieje i elektromagnetyczne i ultradźwiękowe odstraszające, naprawdę skuteczny przeciwko pluskwy. Obejmują one, na przykład, w niektórych modelach repelenty przeciwko szczurów i moli.Jednak fundusze te są tak silne, że drażnią system nerwowy człowieka. Jak pokazują kontrole, potężne repellery prowadzą do bólów głowy u mieszkańców, stresu, bezsenności i innych zaburzeń.

Po prostu narzędzia te odstraszają całe życie, które mieści się w zasięgu ich sygnału. Używanie takich urządzeń w pomieszczeniach mieszkalnych, a zwłaszcza w sypialniach, z których przede wszystkim należy wystrzegać się błędów, jest surowo zabronione.

Odstraszacze elektroniczne: czy są skuteczne?

Ponieważ wyniki badań przeprowadzone konkretnie lub ultradźwiękowe lub elektromagnetyczne repelenty pluskwy żadnego wpływu na zachowanie tych owadów nie mają.

Powód jest prosty - odstraszacze ultradźwiękowe działają tylko przeciwko owadom, które wykorzystują sygnały dźwiękowe i dźwiękowe do komunikacji. Na przykład przeciwko komarom.

Błędy "komunikują się" i są kierowane w poszukiwaniu pożywienia prawie wyłącznie przez zapachy, więc do ultradźwięków są absolutnie obojętne.

Przegląd

„Zostawiam swoją opinię na odrzutnik narzędzie Riddex pomaga komara. - Dopóki odstraszacz na owady nie gryzą od ćmy nie pomaga, motyle nadal latać Familiar starał się ich pozbyć z robaków i karaluchów też nie działa.. chociaż karaluchy na ich zapewnieniach stały się odrobinę mniejsze. Myślę, że można kupić to lekarstwo, aby chronić dziecko przed komarami. "

Sergey, Zelenograd

W wysokiej częstotliwości błędów promieniowanie elektromagnetyczne reagować w taki sam sposób, jak osoby - to znaczy, że nie zauważył w ogóle (chociaż w uczciwości muszę powiedzieć, że są ludzie, którzy są wrażliwe, na przykład, dla długotrwałego promieniowania telefonów komórkowych).

Fakt

Badania marketingowe w Chinach pokazują, że oszuści bugów stanowią około 22% sprzedaży tych pasożytów. Na uwagę zasługuje fakt, że czterech na pięciu respondentów nie jest zadowolonych z efektywności urządzenia, a 73% respondentów jest zmuszonych do zakupu innych środków w ciągu 2 tygodni od otrzymania odrzutnika.

Ale aromatyczne odstraszacze - fumigatory, sekcje, środki na bazie oleju - mogą dać pożądany rezultat, ale zwykle bardzo krótkotrwały.

Faktem jest, że błędy nie lubię zapachu niektórych roślin, takich jak szałwia, wrotyczu, lawendy, klopovnika i w obecności zapachów w pokoju i starają się trzymać z dala od nich.

Ale tak długo, jak długo nie będą głodni - w tym przypadku głód pokona niechęć do zapachu, a oni będą wspinać się nawet na poplamione lawendą łoże. Niemniej jednak, fumigatory i sekcje mogą być skutecznie wykorzystywane do krótkotrwałego odpychania pluskiew, jeśli nie jest możliwe natychmiastowe zniszczenie pasożytów za pomocą skutecznych leków.

fumigację i sekcje pasożytów jako remedium na błędy

Zniszcz wszystkie pluskwy w mieszkaniu nie może być fumigator z tych funduszy owadów nawet jeśli zginą, ale powoli i nie wszystkie. Ale żeby odstraszać pasożyty przez krótki czas, fumigatory są całkiem odpowiednie.

Tak więc, na przykład, można ich użyć:

 • jeśli to konieczne, aby spać przez krótki czas w wątpliwej czystości pomieszczeń;
 • jak również w moim własnym domu dla przypadku, gdy nie mogę natychmiast zniszczyć pluskw - nie ma czasu ani niezbędnego środka owadobójczego.

Fumigatory powinny być podłączone do gniazdka możliwie jak najbliżej łóżka.Odrzucające sekcje powinny być zawieszone bezpośrednio na dolnych poprzeczkach ramy łóżka. Dla takich krótkich błędów repelent można stosować fumigacją Mosquitall, Raptor i RAID oraz sekcję zMoth Mosquitall i Raptor.

Przegląd

„Po zakupie nowego mieszkania okazało się, że nie ma już żywych lokatorów -.. Motyle ćmy i robaki to dobrze, że udało nam się znaleźć im wejść z motyle kupił specjalny dział Mosquitalls zapach lawendy, pomogli nam nawet nie pomyślał. że mniej błędów po umieszczeniu tych odcinków. Ale udało nam się doprowadzić je tylko wtedy, gdy nazywa SES. chłopaki są bardzo szybko przetwarzane, dobre meble w mieszkaniu nie było. "

Irina, Krasnodon

Wskazówka

Przed zastosowaniem odstraszające powinien sprawdzić, czy błędy od samego łóżka, materac i łóżko - w tym przypadku, niezależnie od stosowania fumigacji i odstraszających sekcjach, błędy nadal dostać się do organizmu.

naturalne repelenty pluskwy

i znany zestaw środków ludowej, który może być dość skutecznie odstraszyć błędów.

 • Wormwood - jest świeży lub suchy, posortowany pod łóżkami i materacami. I aby zapobiec spadającym błędom od sąsiadów - w rogach pomieszczenia, kanałach wentylacyjnych i przy drzwiach. Można również przygotować wywar z piołunu i dodać go do wody do mycia podłóg, spray im cokół wypędzić pasożyty.

 • Tansy - stosuje się podobnie do piołunu.

 • nafta, spirytus, ocet - czyli w stanie nie odstraszać jedynie błędów, ale również ich ludzkiego zapachu. Uważane są za szkodliwe, niebezpieczne i moralnie przestarzałe.

 • Żywy geranium jako roślina doniczkowa i, jeśli to możliwe, błąd. Te rośliny odstraszają robaki bardziej bezpiecznie niż drogie fumigatory.

Nawet te czynniki należy pamiętać, że zabić pluskwy z nich nie będzie działać, nawet gdy wykorzystywane prawidłowo, to będzie tylko krótkoterminowe wyniki. Są one bardziej niezawodne jako środek zapobiegawczy - stale wykorzystując je w domu, można znacznie zmniejszyć szanse pasożytów z sąsiadów lub z ulicy.

Jaki jest najlepszy sposób na zastąpienie odstraszaczy?

W każdym razie, pluskwy w mieszkaniu nie muszą straszyć i zniszczyć: gdyby wylądował w pomieszczeniu, zawsze będą gryźć. Dlatego przeraża ich - tylko tymczasowy środek utrzymać się aż do

 • stosowanie specjalnych środków owadobójczych (dość skutecznych uznawanych Get, kata, Klopoveron, dichlorfosu-neo Tetriks, Cucaracha i inne);

 • zamrażanie błędów lub wypalanie ich za pomocą suszarek parowych lub przemysłowych;
 • wezwać Exterminator, który zniszczy się szybsze i bardziej niezawodne lokatorów, a po odwszenia więcej i zagwarantuje, że jak tylko błędy w domu nie pojawia.

Tak więc, wybierając środki do zwalczania błędów, lepiej nie patrzeć i odrzucić obraźliwych oszustów. Prawdopodobieństwo uzyskania naprawdę niezawodnego środka zaradczego na błędy będzie znacznie większe.

Jeśli masz doświadczenie w stosowaniu odrzutnika podczas walki z błędami, pamiętaj o pozostawieniu komentarza w polu komentarzy poniżej. Być może pomoże innym ludziom dokonać właściwego wyboru.

wideo Noc: przykładem nieskuteczności ultradźwiękowej odrzutnik

Jak bezpiecznie pozbyć się pluskwy w mieszkaniu (i własne)