Osloboditi se bedbugs narodne lekove

Jun 2019

Video: Ljudi žive prljavo, u Njujorku pored bubašvaba, miševa imamo i krevetne bube, Bed bugs ! (Jun 2019).

Anonim

Całkowita kontrola szkodników owadzich ludzie wynaleźli wiele receptur, które powinny sprawić, że błędy znikają bez śladu. Ale jeśli niektóre z nich naprawdę działają, to niektóre są czystymi mitami i nie mają nawet efektu placebo.

Hodowla błędy ludowe środki - przede wszystkim zabawa dla bardzo oszczędnie i tylko tak długo, jak pasożyty nie są w wystarczających ilościach będzie się rozwijać i zaczynają dręczyć lokali mieszkańców za prawdziwe.

Tradycyjne metody pozbycia się robaków w domu

Jeśli dom hodowli robaków, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić - aby obiektywnie ocenić sytuację. Środki stosowane w chorobach domowych są skuteczne w przypadkach, gdy pasożyty niewiele wiedzą i gdzie dokładnie się znajdują.

Generalnie, aby pozbyć się środków zaradczych ludowej pluskwy dość trudne, ponieważ w większości przypadków środki te nie zabijają, ale tylko odstraszyć pasożyty.

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na zakup gotowych środków owadobójczych i użyć jakiegoś skutecznego środka ludowej na błędy, a potem zobaczymy, co mamy, że tak powiem, „w służbie”.

Głównymi metodami zwalczania błędów dzisiaj są:

 • Metoda mechaniczna to zwykłe użycie odkurzacza i sneaker'a.
 • Wpływ wysokich temperatur. Rady ludowe proponują wynoszenie mebli z robakami na mróz lub palenie gniazd owadów parą i stromą wrzącą wodą.
 • Piołun i wrotycz pospolity, rozłożony w mieszkaniu i odrzucający robale swoim zapachem.
 • chemiczny zapachowe ciekłych: roztworów terpentynowy, nafta i naftalen, kwas salicylowy, alkoholu, nafta, płyn lotnictwa i ocet.

Przegląd

„Kiedy sąsiedzi powiedzieli nam, że były pluskwy, byłem w panice Mamy małe dziecko boi się skręcać chemikalia mieszkania Zdecydowaliśmy się babci przepis -… Rozrzuconych po pokojach świeże gałęzie piołunu nie wiem pomógł nam albo robił błędy po prostu nie dotarł, ale nie widziałem ani jednego pasożyta. "

Anastasia, Kaliningrad

i pluskwy Tansy Wormwood

Piołun - gorzkie zioła o ostrym zapachu, które ludzie zwykle tolerować. Podobnie jak wiele innych środków ludowej na pluskwy, Artemisia odpycha insekty, a zwłaszcza zapach .

Pasożyty naprawdę nie lubią zapachu tego zioła, ale nie umrą ani nie uciekną z mieszkania. Maksymalną wartością, jaką można osiągnąć, jest chwilowa cisza. Ale kiedy pluskwy znów są głodne, gorzki aromat piołunu ich nie powstrzyma.

Tansy to kolejny krajowy środek zaradczy na pluskwy w mieszkaniu. Jest to trująca roślina o żółtych kwiatach, pojawiająca się tylko latem. W tym okresie jego krzaki muszą być zebrane i wysuszone. Sposób aplikacji jest następujący: rozprzestrzenianie wrota do miejsc, w których żyją błędy. Możesz umieścić go bezpośrednio pod materacem łóżka, pod kanapą. Pluskwy nie mogą tolerować sąsiedztwa z tą rośliną i po prostu uciec.

Tansy jest toksyczny, więc nie możesz go zostawić w domenie publicznej dla dzieci i zwierząt. Podczas korzystania z produktu należy regularnie przewietrzyć pomieszczenie.

Nie można powiedzieć, że lekarstwo jest bezużyteczne, ale nie można go nazwać panaceum.Błędy, uczucie wrota, naprawdę odejść - ale gdzie? Będą próbować znaleźć czysty zakątek zakładu, może właśnie w innym pokoju.

Tansy, podobnie jak piołun, jest dobrym pomysłem, aby zapobiec przenikaniu pluskiew do domu. Co więcej, będzie skierowany przeciwko wielu pasożytom wewnętrznym (karaczom, pchłom).

Nawet wrotycz działa dobrze, aby usunąć pluskwy z konkretnej strefy. Można na przykład ustawić go w łóżku i rozproszyć, nie zapominając o otwarciu okna na noc. Najprawdopodobniej tego wieczoru robaki nie będą zawracać sobie głowy.

Roztwór octu z pluskiew

Spośród zwykłych ludzi popularny środek zaradczy na pluskiew jako zwykłe rozwiązanie z octem jest bardzo popularny. Ta popularność wynika z taniości leku i jego dostępności, a także bezpieczeństwa dla ludzi.

Warto wiedzieć, że ocet, jak pachnące zioła, tylko przez chwilę przestraszy pluskiew i praktycznie nie szkodzi ich życiu. Aby osiągnąć ten wynik, musisz dokładnie i ostrożnie przetwarzać każdy centymetr powierzchni, poświęcając na to wiele wysiłku.

Im bardziej energiczny jest roztwór octu, tym skuteczniejszy jest on w przypadku błędów. Można powiedzieć, że stanowi to samo zagrożenie dla owada jak dla człowieka: jest śmiertelne tylko w dużych ilościach.

Ocet okazał się dobrym profilaktycznym. Mogą przetwarzać możliwe miejsca penetracji owadów - obwód okien, parapety, pęknięcia w ścianach, szyby wentylacyjne. Ale w związku z szybkim wietrzeniem zapachu, leczenie będzie musiało być często powtarzane.

Ocet najlepiej stosować w połączeniu z innymi chemikaliami. Znanych jest kilka podobnych receptur:

 • Wymieszaj ocet, 90% alkoholu i naftalenu w równych częściach.Mieszanina działa tylko z bezpośrednim trafieniem na owada i może być stosowana jako alternatywa dla aerozoli w wykrywaniu pasożyta.
 • Ocet z wywar z piołunu - doskonały środek do zapobiegania, odpychający robaki o ostrym zapachu. Oni również powinni radzić sobie z możliwymi sposobami przenikania owadów.

Ocena:

„Przez długi czas myślenia o tym, jak wnieść środki pluskwy ludowe Cóż, nie podoba mi podając truciznę inną chemię, potem wnukami wdychać sąsiad poradził wszędzie posypać octu pierwszej nocy rodzaju błędów nie było, a potem wysiadł … ponownie. a smród był straszny. i nakazał synowi miasta, aby kupić coś dobrego z tych pasożytów. Sprowadzony „kata”, potraktowano bardziej niż jakiekolwiek błędy życiowe nie widzieli. "

Sofia Pietrowna, Krasnohrad

Jak pozbyć się pluskiew do domu z pomocą roztworów chemicznych

w domenie publicznej istnieje wiele rozwiązań chemicznych, które można także stosować do zwalczania pluskiew.

Należy pamiętać, że są to radykalne i toksyczne środki ludowe przeciwko pluskwom, które mogą być bardzo niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Eksperci nie zalecają używania ich samodzielnie ze względu na wysokie ryzyko zatrucia. Wśród nich:

 • Meth. Czysty denaturowany olej skutecznie działa przeciwko żywym pluskwom, ich jajkom i larwom. Dlatego, jeśli wiesz dokładnie, gdzie są robaki, możesz bezpiecznie je podlewać za pomocą skażonego alkoholu. Owady natychmiast umrą. Nie ma sensu traktować ich powierzchniami. Konieczne jest również dbanie o środki bezpieczeństwa pożarowego podczas pracy, ponieważ metanol jest palny.
 • Alkohol amonowy. Pluskwy nie lubią zapachu amoniaku. Można go wlać do spodków, które następnie umieszcza się w pobliżu miejsc przeciążenia owadów.Inna wersja mieszaniny: 150 g denaturowanego alkoholu, 40 g benzenu, 10 g amoniaku. Naturalnie płyn na spodkach niesie śmiertelne zagrożenie dla zwierząt domowych.
 • Nafta, naftalen, krezol. 10 g naftalenu i 100 ml krezolu rozpuszcza się w 200 ml nafty, po czym mieszaninę rekrutuje się za pomocą pędzla i stosuje do leczenia siedlisk pluskw.
 • Terpentyna, kamfora. 10 ml terpentyny, 15 ml nafty, 100 ml wody i 300 g mydła w płynie, lub 100 ml alkoholu etylowego i terpentyny, 5 g kamfory. Te płyny są bardzo toksyczne, a także wykorzystywane do leczenia przestrzeni w pobliżu gniazda pluskiew.
 • Płyn lotnictwa. Używane w czystej postaci, jako denaturowane, do obsługi gniazd.

Ważne!

Wszystkie domowe roztwory chemiczne do zwalczania błędów są bardzo toksyczne. Niektóre mieszanki mogą palić gumowe rękawice i skórę dłoni lub uszkadzać drogi oddechowe. Upewnij się, że przygotowałeś najbardziej niezawodny sprzęt ochronny przed rozpoczęciem przygotowywania mieszanki i leczenia.

Zniszczenie pluskiew przez środki ludowe jest dość skomplikowane, a czasami jest to niemożliwe. Efekt uzyskuje się tylko wtedy, gdy liczba pasożytów jest mała i nie ma całkowitej infekcji w mieszkaniu.

Mimo to, domowe środki zaradcze przeciwko błędom nie powinny być całkowicie pomijane. Mogą być doskonałym dodatkiem do działania głównego środka owadobójczego , a także służyć do zapobiegania wnikaniu pluskiew do domu.

Aby całkowicie i ostatecznie wycofać nieprzyjemne owady z pomieszczeń, najbardziej rozsądnym rozwiązaniem byłoby zwrócić się do desesluzhba lub kupić środki owadobójcze przystosowane do użytku domowego i zniszczenia pluskiew. Z nowoczesnych środków, na przykład, możesz zwrócić uwagę na przygotowanie z pluskiew Get, stworzony przez technologię mikrokapsułkowania, bardzo skuteczny i praktycznie bezwonny.

Jak możesz się samemu pozbyć pluskiew i jakie niuanse powinny być brane pod uwagę

Zniszczenie pluskiew: najskuteczniejsze środki