Lijek za buha za mačke kod kuće - folk lekove

Jun 2019

Video: Suspense: Suspicion (Jun 2019).

Anonim

pasożyty w zwierzę - nie jest przyjemna sytuacja, daje mu dyskomfort. Zwierzę stale swędzi, z silnym świądem może zranić skórę i ulec zakażeniu. Obecność krwiopijców u kociąt może prowadzić do ich śmierci. Właściciel trzymający zwierzaka nie jest zbyt miły do ​​zauważenia tych owadów. Oddzielić je od siebie przy minimalnym ryzyku dla zwierzęcia i bez chemikaliów. W trakcie są receptury ludowe, które sprawdzają się od dawna i produkty apteczne do użytku w domu.

Lekarstwem na pchły dla kotów w domu

Zakres produktów do stosowania w domu jest wystarczająco szeroka.

Są one klasyfikowane przy użyciu formularza: obroże, spraye, aerozole, krople, szampony, tabletki.

Czas trwania insektycydu: 3 miesiące, 3 do 5 miesięcy, 7 miesięcy. Zależy od składu chemicznego i formy aplikacji.

Według przedziale cenowym: tanie i średniego kosztu, zwykle produkcji krajowej, drogie - przywiezione znane, popularne marki. Produkty w segmencie średniej jakości często odpowiednio wytrzymują konkurencję z drogimi produktami. Porównaj kompozycję, a następnie spójrz na markę i cenę.

Dla kotów pchłom znaczy realizować skutecznie wszelkie instrukcje niezbędne dla prawidłowego - może to być popularne marki: bary, Deliks, Flea & Tick, Hartz, prokurator Baer i in.

Należy przestrzegać dawkowania - zwiększenie dawki lub podanie jej w niewłaściwej strefie może spowodować zatrucie kota. Mała część będzie nieskuteczna.

Podczas stosowania insektycydu należy przestrzegać kwarantanny i czasu kąpieli.

Nie należy stosować chemioterapii, jeśli kot jest chory, w ciąży lub karmi kocięta.

Najlepszy lek ludowy na pchły dla kotów

Chęć używania ludowych przepisów w walce z pasożytami jest zrozumiała i uzasadniona. Jest bezpieczniejszy dla zwierzęcia niż dla chemii, zawsze niedrogi i wydajny.

Krwiopijcy kota muszą zostać zabrani razem z leczeniem w pokoju. Owady mogły składać jaja, a inwazja nowych szkodników do ciebie w czasie jest zapewniona. Zatem koniecznie wody do mycia podłogi octu, estragon roztwór procesowy cokół z rozpylacza przedłużyć ściółki dla zwierząt i umieszczenie go pod trociny sosnowy lub wlewu oleju eukaliptusowego efekt odstraszający.

Najlepszym ludowym przepisem jest użycie mydła w celu usunięcia pasożytów. Konieczne jest umycie kota i spranie go w piance przez 15 minut. Następnie zmyć. Dla zwierząt jest to nieszkodliwy sposób.

Skuteczne jest użycie roztworu piołunu i wrotyczu. Traktują swoje futro jako swoje futro. Przygotuj się na pasożyty, aby wyskoczyć z niego. Dlatego ważne jest leczenie pomieszczenia.

Znana jest również metoda obróbki wełny zwierzęcej roztworem czosnku z drożdżami piwnymi. Na 7 rastolchennyh denticles 700 ml wody, aby nalegać co najmniej 14 godzin. Wcieraj w kłębek. Za 2 dni kot do kupienia.

Skuteczny środek na pchły u kotów, które wybrać - pigułki, sprayów, aerozoli i kropelek

Zakres leki przeciw pasożytom dla kotów jest bardzo szeroki, tak aby wybrać najlepszą, trzeba zapoznać się z wnioskiem, aby pozbyć się pcheł.

Wszystko zależy od celu, stanu zwierzęcia, jego wieku i twoich środków.

Tablety - "Comfortis", "Luffenuron". Weź doustnie, główna substancja - spinosad, po pewnym czasie po spożyciu dostaje się do krwi. Pasożyty tracą zdolność rozmnażania się i ginięcia. Złożoność aplikacji polega na tym, że zwierzętom trudno jest połknąć coś obcego, zwłaszcza kota.

Rozpylacze i aerozole to najbardziej skuteczny i niebezpieczny sposób dla kota i osoby. Substancja jest rozpylana w całym ciele, a zwierzę musi być następnie nie myte. Do tego celu stosowane są specjalne obroże. Kropla jest wdychana przez zwierzę i osobę. Pożądane jest stosowanie opatrunku ochronnego. Jednak przy silnej infekcji i wszystkich zagrożeniach jest to bardzo skuteczny sposób.

Wszystkie produkty „linii frontu”, Hartz, Bolfo-aerozol i inne

Drops - najlepszy i najbardziej skuteczny środek na pchły u kotów i kociąt są bezpieczne w użyciu i zapewniają trwały dobry wynik owadobójczą substancję kapie na … kłąb i grzbiet lekko wcierać w skórę, a następnie będzie rozprzestrzeniać się po całym ciele pozostawia przez 48 godzin, po czym zwierzę jest poddawane kwarantannie, a następnie wykąpać Rolf Club, prawnika, Hurtz

krople pchły dla kotów pantery -… przygotowania produkcji krajowej, Zyskał popularność dzięki przystępnej cenie i dobrej jakości wa Główny składnik aktywny -. fipronil, dostając się na skórze zwierzęcia nie gromadzi się we krwi, ale w gruczołach łojowych pasożyty ugryzienie przez skórę, wyprodukowany substancję, która powoduje ich paraliż i śmierć

Jak zastosować lekarstwo kot pchły..?

Przed użyciem jakiegokolwiek leku, aby pozbyć się pcheł, należy zapoznać się z instrukcjami dołączonymi do niego.Co oznacza jego funkcji aplikacji, ale są one wszystkie mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zwierzęcia.

  • Wszystkie dawki muszą zostać spełnione.
  • Krople przyłożone do kłębu lub kręgosłupa.
  • Przy użyciu szamponu, trzeba chronić zwierzę przed dostaniem się do oczu, uszu i ust.

Dobra płukanie oznacza, że ​​podczas mycia kota, to nie dostanie się do żołądka.

Przy użyciu aerozolu umieścić na specjalnej kot kołnierz, który chroni ją przed wdychaniem i kontaktu z oczami, substancji owadobójczych.

Dla kotów są specjalne preparaty, dla dorosłych mogą być zatrute.

Pokaż pasożyty u zwierząt w ciąży i karmiących piersią nie powinny być chemia.

Jak widzę pchły w zaradczych psy ludowych w domu

przeciw pchłom u psów środków ludowej stosowane efektywnie i ekonomicznie (jak wiele nowoczesnych leków jest sporo) naprawdę pozbyć się pcheł z ich pomocą nie zawsze może być po raz pierwszy. chociaż jest plus, z tej metody walki zwierzę wyraźnie nie ucierpi.

Piołun i wrotyczu są ulubione popularne zioła w walce z pasożytami u psów. Bulion warzy się na łaźni parowej w ciągu 15 (40 g ziół do 400 ml wody) całkowicie zwilżyć wełny zwierząt.

Pomaga również infuzja czosnku leżakowanego w ciemnym miejscu.

Koniecznie traktować te buliony łóżko, hodowla psów. Zawsze istnieje miejsce do hodowli pcheł i jaj. Booth (bez psa) na ulicy może być dobrym wlać ocet. Pod działaniem kwasów i owadów larw z jaj szybko umierają, podczas gdy na zewnątrz zapach szybko erozji.

Bezpieczny dobry sposób do grzebienia z wełny grzebień zanurzone w gęstym myjącym mydła. Pod wpływem mydlanej piany giną owady.Jest to czasochłonny proces, zwłaszcza jeśli pies ma grubą wełnę. Ponieważ zawiera minimalną szczególnie wygodny i bezpieczny sposób dla szczeniąt lub początkowego zakażenia -

Szampon: -

Pies oznacza pcheł zwalczanie pcheł u psów

  • Przygotowania do usuwania pasożytów u psów metodą podzielone na prmieneniya ilość substancji owadobójczej. "Phytoelita", "Doctor Zoo", Beaphar.
  • Obroża pchła są bardziej odpowiednie do obrony niż metody walki - musisz być ostrożny. Powodują podrażnienie i zapalenie skóry u psów. Hartz, Kiltix.

Wygodne, popularne i skuteczne krople w kłębie. Łatwy w użyciu, ale ma zwiększoną toksyczność. Po aplikacji należy obserwować stan zwierzęcia. Ważne jest przestrzeganie dawkowania. Hartz, "Bary", Twierdza, Czystość.

spraye i aerozole wysoce skutecznych leków, których wynik jest widoczny w ciągu kilku minut po aplikacji i trwa nawet do kilku tygodni. Są one jednak bardzo toksyczne. Niedopuszczalne dla szczeniąt karmiących, ciężarnych suczek.

Skuteczne są aerozole od pcheł u psów - Hartz, "Bars Forte", "Frontline" i inne.

Pasożyty u psów i kotów są powszechne. Prawidłowo dobrane środki pomogą szybko pozbyć się nieprzyjemnych owadów, a metody zapobiegawcze zapobiegną ponownemu zakażeniu.