Tetriks bedbugs

Januar 2019

Video: EcoRaider — Science behind killing bed bugs (Januar 2019).

Anonim

Tetriks - lek z pluskwy, dzięki której uzyskuje się efektywne owadów w jednym z zastosowań w domu. Jest dostępny w postaci ciekłego koncentratu, żółtawy odcień, bezwonny. W sklepie można kupić lek w szklanym lub plastikowym opakowaniu o objętości 250 ml. do 20 litrów. Wyprodukowane w Holandii. Przechowywać w suchej formulacji odległym miejscu, w temperaturze pokojowej, przez okres nie dłuższy niż pięć lat.

Fakt! Tetrix jest dość trudny do znalezienia w wolnej sprzedaży. I często w oknach sprzedawane są podróbki tego narkotyku. W żadnym wypadku nie można go kupić za rozlanie. Najlepiej kupić produkt przez Internet lub w wyspecjalizowanych sklepach.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z owadami, naszym czytelnikom doradza odstraszacz Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z pluskwami, karaluchami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. cypermetryny i metaphos (metylo thiophos form) - Więcej tutaj …

Składniki w aktywnej substancji toksycznych na podstawie tego leku z pluskwy znaleźć. Te toksyczne składniki blokują impulsy nerwowe owadów i powodują paraliż centralnego układu nerwowego. Ze względu na silne substancje czynne, Tetriks odnosi się do leków o wysokim poziomie toksyczności.Podczas korzystania z produktu należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w instrukcji.

Instrukcja użycia

Aby rozpocząć przynętę, należy przygotować roztwór roboczy, w tym celu rozcieńczyć Tetriks w ciepłej wodzie. Stężenie leku powinno wynosić 35 ml. oznacza na litr wody.

Otrzymany roztwór można umieścić w zraszaczu lub nałożyć pędzlem. Konieczne jest stosowanie narzędzia na wszystkich powierzchniach, a także zwracanie uwagi na trudno dostępne miejsca, szczeliny, cokoły, narożniki. Pluskwy często umieszczają się w miękkich meblach, dlatego należy je rozmontowywać i przetwarzać od środka, lepiej jest robić to na świeżym powietrzu. Podczas zabiegu balon, w którym znajduje się Tetrix, powinien być trzymany na wyciągnięcie ręki.

Pamiętaj! Jeśli ktoś z mieszkańców został otruty narkotykiem, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Objawy zatrucia mogą służyć jako ból głowy, nudności, zawroty głowy.

Środki ostrożności

Przed użyciem przynęty należy zachować ostrożność, aby chronić drogi oddechowe. Najwygodniej jest użyć respiratora lub bandaża z gazy. Podczas przetwarzania wszystkie okna powinny być otwarte w mieszkaniu. Konieczna jest dodatkowa wentylacja i po prześladowaniach. Jeśli osoba, która produkuje leczenie, będzie miała objawy, takie jak nieprzyjemny smak w jamie ustnej, zawroty głowy, osłabienie - konieczne jest przerwanie procesu leczenia, wezwanie lekarza i wyjście na świeże powietrze.

Zestaw do pułapki na owady

Zaleca się przeprowadzenie zabiegu w specjalnym kombinezonie. Podczas jego nieobecności możesz używać starych rzeczy i gumowych rękawiczek. Po prześladowaniu należy dokładnie umyć ręce mydłem, wypłukać usta (najlepiej roztworem sody) i wziąć prysznic.

Przed nękaniem zaleca się ostrzegać sąsiadów i mieszkańców o tym na podłodze powyżej i poniżej. Lokatorzy apartamentu, w którym odbywa się zabieg, muszą opuścić lokal przez co najmniej 24 godziny. Po powrocie należy dokładnie umyć mydłem i sodą wszystkie powierzchnie stykowe. Inne miejsca, takie jak listwy przypodłogowe, meble itp., Należy pozostawić tak, jak to jest, narzędzie działa przez długi czas.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! Aby pozbyć się klaśnięć, nasi czytelnicy doradzają odrzutnik Pest-Reject. Działanie urządzenia oparte jest na technologii impulsów elektromagnetycznych i fal ultradźwiękowych! Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Ważne! Nawet mała butelka 250 ml Tetriks nie jest tania, ale jej konsumpcja nie jest zbyt duża. Dlatego warto kupować 1L razem z sąsiadami. znaczy. Stosunek ceny do ilości w tym przypadku będzie o 25% bardziej opłacalny.

Zalety i wady

Ładowanie …

Cechy:

  • Skuteczność zwalczania pluskwy;
  • Niskie zużycie produktu;
  • Nie jest wymagane ponowne leczenie.

Wady:

  • Wysoka cena (butelka 250 ml może kosztować około 1500 rubli);
  • Produkt wykazuje silny poziom toksyczności;
  • Złożoność w aplikacji;
  • Potrzeba rozwiązania.