Koji su i kako rade žohara repelenti

Jun 2019

Video: Krevetne stenice Beograd dezinsekcija-kako se zastiti od prevara amaterskih sluzbi reportaza 2017-07 (Jun 2019).

Anonim

odstraszające karaluchy - stały się jednym z najbardziej chastoispolzuemyh funduszy. Wynika to z faktu, że elektroniczne repellery i pułapki elektryczne są bezpieczne i łatwe w użyciu, a ich wydajność i skuteczność nie zależy od umiejętności i doświadczenia w zwalczaniu domowych szkodników. Równie ważne jest to, że ich użycie nie wymaga wiele wysiłku i czasu.

Rodzaje scarpers

Środek zaradczy dla karaluchów w wylocie to dwa rodzaje:

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z karaluchami nasi czytelnicy doradzają odstraszaczowi Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z karaluchami, robakami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Więcej tutaj …

Ultradźwięki

Ultradźwiękowe odstraszacze, działają na pasożyty za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. W pewnym ultradźwięków mocy jest w stanie, zgodnie z deweloperów, aby wpływać na fizjologiczne reakcje owadów, powodując stres, dezorientacja i dyskomfort. Będąc w tym stanie przez długi czas, pasożyty tracą zdolność do produkcji żywności, rasy i na ogół prowadzić normalną aktywność życiową, a więc starają się wyjść z pokoju, w którym czują się tak nieswojo.

Ultradźwiękowe odstraszacze marchwi zdobyły bardzo zróżnicowane recenzje użytkowników, ponieważ w rzeczywistości odstraszają ultradźwięki tylko te owady, które mogą je postrzegać. Na przykład, urządzenie ultradźwiękowe, które symuluje pisk wysokiej częstotliwości nietoperza, jest w stanie dość dobrze rozpraszać komary, dla których dźwięk ten staje się głównym ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem. Karaluchy dość spokojnie reagują na ultradźwięki o niskiej mocy, ale zwiększenie ich mocy wciąż może mieć na nie negatywny wpływ. Jednak w tym przypadku karaluch przeraża, że ​​silne promieniowanie ultradźwiękowe będzie również niebezpieczne dla owadów, a także dla ludzi w pokoju.

Rezonans magnetyczny

Odrzutnik rezonansu magnetycznego karaczanów działa na zasadzie promieniowania specjalnego pola elektromagnetycznego o niskiej częstotliwości, w którym karaluchy są niewygodne. Fale elektromagnetyczne działają głównie na układ nerwowy owadów. Gdy tylko ich położenie w zasięgu urządzenia staje się nie do zniesienia, Prusaki opuszczają tę strefę.

Zewnętrznie, oba typy instrumentów wyglądają podobnie i nie jest możliwe ustalenie zasady działania odrzutnika przez oko. Zasady działania są również takie same: aby rozpocząć pracę, urządzenie musi być podłączone do gniazdka, unikać nagłych zmian temperatury (-15 … +45) i wysokiej wilgotności podczas pracy. Urządzenia nie gwarantują całkowitego zniszczenia karaluchów, tylko pomagają odstraszać owady, tworząc dla nich niezwykłe warunki.

Elektro-pułapki

Dla tych, którzy uważają elektroniczne repellery za zbyt humanitarne, oferowane są urządzenia elektryczne o innym niszczycielskim działaniu.Na przykład, pułapka elektroniczna dla karaluchów, która jest skrzynką o dowolnym kształcie z przewodami napięciowymi wewnątrz. W przypadku skrzyni wykonywane są otwory na wnikanie owadów, a przynęta umieszczana jest w trzewiach urządzenia o silnym kuszącym zapachu. Gdy karaluch działa wewnątrz, uderza w przewody przewodzące prąd i umiera pod wpływem wysokiego napięcia. Elektryczna pułapka na karaluchy to urządzenie, które jest wystarczająco skuteczne, aby znacząco ograniczyć populację karaluchów w mieszkaniu w jednej aplikacji, będąc jednocześnie całkowicie bezpiecznym dla ludzi i zwierząt domowych.

Typhoon LS-500

Ultradźwiękowy odrzut karakuchów Typhoon LS-500 to urządzenie rosyjskiej produkcji, którego działanie opiera się na emisji dźwięków o wysokiej częstotliwości. Na karaluchach urządzenie działa z ultradźwiękami i dwoma jasnymi diodami LED, które wzmacniają efekt odstraszający. Istota popularności tego urządzenia polega na tym, że jest on wyposażony w specjalny mikrokontroler, który nieustannie zmienia częstotliwość lub czas trwania sygnału, z wyłączeniem habituacji owadów.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z karaluchami nasi czytelnicy doradzają odstraszaczowi Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z karaluchami, robakami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Więcej tutaj …

Odrzutnik ultradźwiękowy karaluchów Typhoon LS-500 nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach gospodarczych i magazynach, jak i do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych. Podczas używania upewnij się, że powierzchnia urządzenia nie jest blokowana przez drzwi, meble lub gęste zasłony.Aby zwiększyć wydajność, producent powinien pozostawić urządzenie włączone przez co najmniej 2 tygodnie.

Ważne! Odstraszacz karaluchów Typhoon LS-500 może pracować w trybie nieprzerwanym, a nie przegrzewa się i zużywa stosunkowo mało energii.

Odstraszacz Kogut Eko Snajper AR 120

Загрузка …

Eco Sniper AR 120 to stacjonarny odstraszacz magnetyczny rezonansu karaluchów emitujących oscylacje o niskiej częstotliwości. Niewątpliwe zalety urządzenia mogą zawierać niewielkie wymiary, łatwość obsługi, elastyczność działania (wpływ na wiele owadów), zdolność do pracy przez ściany, bezpieczeństwa dla gospodarstw domowych oraz niezdolność do wpływania na przewody i inne urządzenia. Odstraszacz Cockrother Ecosniper AR 120 nadaje się do stosowania w mieszkaniach i kuchniach, a także w budynkach przemysłowych lub użyteczności publicznej, takich jak magazyny, biura lub szpitale. Odrzut elektromagnetyczny karaluchów rozciąga się na 80 m 2 . Mała wygodna walizka jest wyposażona we wbudowane wskaźniki robocze LED.