Ko ugristi grinje

Jun 2019

Video: How Tu Kiss A Devojka With Usta and Jezik (Jun 2019).

Anonim

Pluskwy gryzą wszystkich ludzi, niezależnie od płci czy wieku, ale istnieje kilka powodów, dla których to kobiety i dzieci są narażone na atak pasożytów częściej.

W przypadku, pluskwy nie mają czasu, aby rasy i nocnego ugryźć dorosłego mężczyzny, a następnie z powodu zaostrzenia skóry przez mężczyzn może po prostu nie zauważyć śladów ukąszenia i nie zwrócić uwagę na swędzenie.

NASZE CZYTELNICE POLECAMY! W walce z owadami, naszym czytelnikom doradza odstraszacz Pest-Reject. Technologia elektromagnetyczna i ultradźwiękowa o 100% wydajności radzi sobie z pluskwami, karaluchami i innymi owadami. Całkowicie bezpieczny, ekologiczny środek dla ludzi i zwierząt domowych. Czytaj więcej tutaj …

Fakt: w dzień owady nie są aktywne i ukrywa się w ciemnych miejscach. Pasza, pasożyty wychodzą tylko wraz z nadejściem ciemności. Szczytowa intensywność ukąszeń występuje od trzech do siedmiu rano.

Istnieje szereg cech, na których owady są wybrane do roli ofiary lub tej osoby:

  • Najczęstsze owady gryzą ludzi z cienkiej skóry. Ze względu na cieńszy naskórek zapach krwi rozprzestrzenia się szybciej i silniej. Szkodniki będą masowo kierowane na takie źródło przyjemnego aromatu dla nich;

  • Również dla gładkiej i miękkiej skóry jest łatwiejszy w obsłudze i łatwo go przebić błędów z ich trąba. Oznacza to, że kobiety i dzieci częściej atakują owady;
  • Owady wolą ludzi, którzy śpią bez piżamy i nie chowają się za kocem.

Ciekawe informacje: nie jest mitem, który stwierdza, że ​​błędy zwykle ugryźć przedstawicieli pierwszej i drugiej grupy krwi, podczas gdy inni nie atak. Mit ten związany jest z faktem, że te dwie grupy są najczęstsze, a zatem ich przewoźnicy są częściej atakowani.

Pluskwy nie mogą wpływać na ludzi, określając je według płci, grupy krwi lub wieku, po prostu przyciąga ich zapach krwi. Dlatego też, aby uznać, że pasożyty nie gryzą wszystkich ludzi, jest źle, tylko z jakiegoś powodu, niektórzy ludzie mogą być bardziej podatni na ich ukąszenia.